Rozrywka.Goniec.pl

East News TRICOLORS

Andrzej Piaseczny pokazał zdjęcia domu

6 Maja 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Andrzej Piaseczny należy do grona artystów, którzy chronią swoją prywatność. Gwiazdor unika rozmów na temat swojego życia osobistego i rzadko pokazuje się publicznie z bliskimi. Jest jednak aktywnym użytkownikiem mediów internetowych, dzięki czemu wielbiciele nierzadko mają okazję obejrzenia zakamarków jego posiadłości.

Andrzej Piaseczny ma piękny dom

Andrzej Piaseczny zawraca szczególną uwagę na oświetlenie. Z relacji tabloidów wynika, że wokalista jest przekonany, że odpowiednie światło potrafi zbudować nastrojową atmosferę i nadać pomieszczeniom wymarzonego klimatu bez konieczności zmiany wystroju. W jego domu nie brakuje licznych lamp i punktowych świateł.

Piosenkarz ceni sobie również połączenie tradycyjnych akcentów z nowoczesnymi rozwiązaniami. W jego kuchni proste, drewniane szafki bez uchwytów kontrastują z limonkowymi płytkami na ścianie. Szerokie, marmurowe blaty zapewniają z kolei wygodę przy przyrządzaniu nawet najbardziej wyszukanych dań.

Andrzej Piaseczny zadbał o to, by pomieszczenie było jasne - nie brakuje w nim ogromnych okien. Artysta chętnie inwestuje także w nowoczesne sprzęty. Na szafkach nie zabrakło ekspresu do kawy, suszarki do warzyw i owoców, blendera i stojaka kryjącego komplet profesjonalnych noży.

Piosenkarz podzielił swoją posiadłość na części prywatną i publiczną, które są oddzielone przesuwaną szybą. W ogólnodostępnych pomieszczeniach często gościł dziennikarzy i gospodarzy programów telewizyjnych. W strzeżonych częściach willi znalazło się miejsce między innymi na okazałą uprawę warzyw.

Z niemal każdego zakamarka domy można obserwować pola, lasy i park krajobrazowy. Nic dziwnego, że wieś Oblęgór jest dla piosenkarza miejscem, w którym może wypocząć i zrelaksować się z dala od zgiełku miasta, w którym mieszkał przez kilka lat.

Andrzej Piaseczny, który niegdyś marzył o ogromnym domu, z prywatnym pokojem o powierzchni stu metrów kwadratowych, ostatecznie zdecydował się na nieco mniejszy metraż. Ostatnio zainwestował w panele fotowoltaiczne, które nie tylko obniżają rachunki za prąd, ale są korzystne dla środowiska.

W programie „Uwaga! TVN - Kulisy sławy” fani mogli obejrzeć dom piosenkarza z lotu ptaka. Zadbany trawnik, wszechobecna zieleń i doskonałe zagospodarowanie terenu zrobiły duże wrażenie niemal na wszystkich widzach popularnej stacji.

Najciekawszym elementem domu Andrzeja Piasecznego jest elewacja. Piosenkarz, ku zaskoczeniu zarówno fanów, jak i - zapewne - sąsiadów, zdecydował się nadać swojej rezydencji kolor intensywnego różu. Trudno przegapić budynek, spacerując nieopodal. Podoba wam się?

````````````

Źródło zdjęcia: Screen z programu „Uwaga! TVN - Kulisy sławy” prod. TVN

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Minister zdrowia podał wstępny termin zniesienia obowiązku noszenia maseczek na świeżym powietrzu

  • Lichtman ujawnił, co stało się na przedostatnim spotkaniu z Krawczykiem. Padła wyjątkowa prośba

  • Od 9 maja nowa zmiana w systemie szczepień na COVID-19

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Wstydliwy sekret Krzysztofa Krawczyka ujrzał światło dzienne. Gwiazdor ukrywał to aż do śmierci
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Joana Racewicz ostro o pomyśle matury z religii. "Czy to już Prima aprilis?"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek dodała wyjątkowe zdjęcie, "podbija" stolicę. "Wchodzę na szczyt"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ewa Bilan-Stoch zaapelowała o pilną pomoc. Żona Kamila Stocha nawiązała do dramatu Kubackich
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Allan Krupa szykuje się do ślubu? Syn Edyty Górniak wyjawił, kiedy będzie gotowy
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska zabrała głos w sprawie Jana Pawła II. Stanęła w obronie polskiego papieża
Czytaj więcej >
Irmina Jach

Redaktor naczelna portalu Goniec.pl. Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]