Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Eurowizja 2022. Albanka Ronela Hajati zaskoczyła na Eurowizji. Kontrowersyjny występ rozpalił widzów
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 10.05.2022 21:34

Eurowizja 2022. Albanka Ronela Hajati zaskoczyła na Eurowizji. Kontrowersyjny występ rozpalił widzów

Ronela Hajati
YouTube/Eurovision Song Contest

Eurowizję 2022 rozpoczął występ reprezentantki Albanii, Roneli Hajati. Skąpo ubrana gwiazda pojawiła się w towarzystwie półnagich tancerzy. Gorący występ mógł nie przypaść do gustu władzom Telewizji Polskiej.

Występ Albanki miał bogatą choreografię i zachwycił publiczność. Czy to zwiększy jej szanse na dostanie się do finału?

Ronela Hajati rozpala Eurowizję 2022

We wtorek wieczorem rozpoczął się pierwszy półfinał tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji. Zaprezentowanych zostało 17 utworów, które powalczyły o udział w wielkim finale, który odbędzie się już w sobotę.

Jako pierwsza na scenie pojawiła się reprezentantka Albanii, Ronela Hajati. Wokalistka wykonała utwór "Sekret" i zachwyciła publiczność. Jej występ wzbogacony był o niezwykłą choreografię.

Na scenie towarzyszyły jej tancerki oraz półnadzy mężczyźni. Obecni na scenie przybierali pozy, z których dosłownie kipiało erotyzmem. Kontrowersyjny występ spodobał się jednak widowni obecnej w Turynie.

Od widzów zależeć będzie, czy Ronela Hajati znajdzie się wśród dziesięciu szczęśliwców, którzy zakwalifikują się do kolejnego etapu konkursu Eurowizji.

Polskie szanse

Ronela Hajati póki co nie ma szansy zagrozić Krystianowi Ochmanowi, który wystąpi we Włoszech dopiero 12 maja podczas drugiego półfinału. Bukmacherzy twierdzą jednak, że Polak powinien zakwalifikować się do finału.

Co więcej, szanse polskiego wokalisty oceniane są dość wysoko, a we włoskich mediach pojawiły się doniesienia, że "River" może znaleźć się w pierwszej piątce podczas sobotniego wydarzenia.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi: Eurowizja