Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > 58-letnia modelka w bikini. "Zdesperowana babcia". Jej odpowiedź jest hitem
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 03.06.2023 10:54

58-letnia modelka w bikini. "Zdesperowana babcia". Jej odpowiedź jest hitem

Paulina Porizkova
Instagram.com paulinaporizkov

Paulina Porizkova, znana modelka, po opublikowaniu na Instagramie swojego zdjęcia w bikini, ponownie spotkała się z ostrą reakcją internetowych hejterów. Nie spodziewała się fali nienawiści, jaka się na nią wyleje. Publikując zdjęcie, modelka chciała przedstawić dojrzałą kobietę jako wciąż seksowną i wartościową. Internauci nie musieli długo czekać na odpowiedź.

Paulina Porizkova wnosi pozytywny przekaz do mediów społecznościowych

Porizkova jest modelką, która pod koniec lat 80. i 90. zdobyła sławę na światowych wybiegach. Czeszka pozowała także dla największych magazynów, występując obok wielkich gwiazd tamtych czasów takich jak Christy Turlington i Cindy Crawford. Obecnie odeszła już od świata mody, jednak nadal regularnie publikuje swoje zdjęcia w social mediach, edukując społeczeństwo na temat teraźniejszych kanonów piękna i dojrzewania kobiet.

Ewa Błaszczyk przekazała świetne nowiny o córce w śpiączce. Długo na to czekała

Paulina Porizkova spotkała się z falą hejtu

Ostatnio opublikowane przez Paulinę Porizkovą zdjęcie ponownie wzbudziło mnóstwo emocji i napastliwych reakcji internetowych hejterów. Modelka pozuje na nim w różowym, seksownym bikini, z szerokim uśmiechem na twarzy i imponującą sylwetką. Wystarczy przejrzeć komentarze pod postem modelki, żeby przekonać się, jak wiele wrogich i okrutnych słów muszą wysłuchiwać ci, którzy odważą się zadziałć pod prąd, próbując przełamywać pewne schematy i obowiązujące dziś standardy. Porizkova swoimi postami i zdjęciami stara się zachęcać inne kobiety do celebrowania piękna w każdym wieku.

Tym razem w komentarzach ponownie ruszyła fala nienawiści skierowanej w stronę modelki. Hejterzy pisali: “Jesteś za stara, żeby to robić”; “Potrzebujemy atencji, prawda?”; “Zdesperowana babcia” – pisali w okrutnych słowach.

Porizkova – starzenie się jest okej, jest normalne

Paulina Porizkova, odpowiadając na te komentarze, napisała przesłanie, w którym mówi o pozytywnym nastawieniu do siebie i swojego ciała. Modelka zachęca inne kobiety do tego, aby nie wstydziły się siebie i pokazywały, że starzenie się jest okej, jest normalne. - Musimy sprawić, by starość stała się fajna. Naprawdę się staram to robić, ale potrzebuje więcej kobiet, które będą chwalić się swoim wiekiem i głośno mówić „patrzcie, co robię w moim wieku” - napisała na Instagramie Paulina.

Tagi: gwiazdy