Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > 65-letnia modelka robi furorę na Instagramie. Obserwuje ją 300 tys. ludzi
Patryk Korzec
Patryk Korzec 06.05.2021 15:16

65-letnia modelka robi furorę na Instagramie. Obserwuje ją 300 tys. ludzi

Najpiękniejsza babcia świata, czyli 65-letnia Yazemeenah Rossi
Fot. Instagram/yazemeenah

Jest babcią dwojga wnucząt, ma za sobą dwa rozwody, a mimo to jej pozytywna energia przyciąga tysiące internautów z całego świata. Yazemeenah Rossi, bo o niej mowa, jest 65-letnią modelką, która dzięki Instagramowi pokazuje, że wiek to tylko liczby.

„Najpiękniejsza babcia świata" podbija serca internautów

Yazemeenah Rossi w rozmowach z dziennikarzami otwarcie przyznaje, że aktywność w internecie jest jej sposobem na przekazywanie fanom energii i radości z życia innym. Deklaruje, że czuje się spełniona i patrząc na jej fotografie, trudno w to nie wierzyć. 

Na publikowanych fotografiach, nie retuszuje swoich zmarszczek, nie próbuje również farbować włosów. Udowadnia, że piękno człowieka to o wiele więcej niż gładka cera.

Jak sama stwierdziła, jest świadoma tego, że dzisiejszy świat modelingu zdominowany jest przez ludzi młodych. Ona jednak udowadnia, że dojrzałe i zadbane kobiety również są wyjątkowo piękne, a jej zdjęcia są na to dowodem.

W jednym z wywiadów zdradziła, że piękne włosy zawdzięcza nakładaniu oleju rzepakowego. Jej zdaniem to właśnie dzięki niemu na zdjęciach widać elastyczność i miękkość kosmyków. Skórę z kolei pielęgnuje raz w tygodniu oliwą z oliwek, którą łączy z cukrem

W rozmowie z The Guardian wyznała kiedyś, skąd bierze siłę i energię do intensywnego działania w mediach społecznościowych. Stwierdziła, że jej tajemnica tkwi w pozytywnym nastawieniu do życia, regularnym trenowaniu jogi oraz zdrowym odżywianiu.

Na długo przed pojawieniem się mody na ekologiczne jedzenie, Yazemeenah Rossi sięgała już po organiczne mięso, ryby oraz awokado. Życie w zgodzie z naturą stanowi ważny element jej tożsamości, z którego stara się nie rezygnować ani na chwilę. 

Według niej sekret tkwi również w podejściu do seksualności. Przekonuje kobiety, że muszą pozytywnie podchodzić do swoich ciał. Podkreśla, że poznanie ich stanowi drogę do spełnienia osobistego.

Szczęście i satysfakcje z życia czerpie również z faktu, że może samodzielnie podejmować decyzje. Miała dwóch mężów i przyznaje, że każde z małżeństw przyniosło jej pewne korzyści i pozwoliło na spojrzenie na samą siebie i życie z szerszej perspektywy. 

Obecnie Yazemeenah Rossi wciąż pracuje jako modelka, a na wybiegach pojawia się, odkąd skończyła 30 lat. Sama przyznaje, że swoją karierą chce wysyłać przekaz nie tylko do swoich równolatek, uświadamiając je, jak piękne są w swej dojrzałości. Podkreśla, że chciałaby zostać usłyszana też przez młode kobiety. Pragnie uświadamiać je, że to, jaki tryb życia prowadzą obecnie, może mieć ogromny wpływ na ich aktywność w wieku dojrzałym.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Tagi: gwiazdy