Rozrywka.Goniec.pl

zrzut ekranu, Youtube/Disco Polo Lajf

Zenek Martyniuk ufunduje niesfornemu synowi drugi ślub? Gwiazdor udzielił zaskakującej odpowiedzi

4 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Zenek Martyniuk nieustannie pozostaje jedną z największych muzycznych gwiazd w naszym kraju. Niestety, z sukcesów w życiu prywatnym nie do końca może być dumny. Chociaż jego długoletnie małżeństwo z Danutą „Danuśką” Martyniuk nie jest tematem tabloidów, nie można tego samego powiedzieć o perypetiach syna, Daniela Martyniuka.

Okazuje się, że niesforny syn gwiazdora być może bierze pod uwagę możliwość ponownego ożenku. Czy Zenek Martyniuk zafunduje jedynemu synowi kolejny ślub i wesele? O sprawie muzyk wypowiedział się w obszernym wywiadzie dla „Super Expressu”. Zanim jednak dowiemy się o ewentualnych planach weselnych Daniela, przybliżymy Wam jego dotychczasowe matrymonialne (niestety nie tylko) dokonania.

Daniel Martyniuk w świecie mediów zasłynął nie tylko od dobrej strony. Młody mężczyzna sprawiał rodzicom spore problemy wychowawcze. Zdarzało się także, że miał problemy z prawem, które czasem kończyły się na rozprawie sądowej.

Syn znanego wykonawcy disco polo został skazany prawomocnym wyrokiem Sądu Okręgowego w Białymstoku na 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata oraz karę grzywny w wysokości 10 tysięcy złotych. Ponadto, jak informował TVN 24, sąd zakazał mu prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres sześciu lat.

W medialnych doniesieniach (m.in. "Współczesnej") pisano o tym, że Daniel Martyniuk złamał zasady związane z kwarantanną Covid-19. Policja dokonywała czynności kontrolnych wobec obywateli objętych zasadą przebywania w miejscu zamieszkania. 33-latek dopuścił się złamania tychże przepisów i przebywał poza domem, a funkcjonariusze przyłapali Martyniuka, jak wbiegał po schodach do domu po uprzedniej nielegalnej przejażdżce samochodem.

Oprócz tego Daniel Martyniuk był prowodyrem awantury domowej, do jakiej doszło w 2018 roku. Podczas policyjnej interwencji znaleziono przy nim 3,8 g marihuany. Odpowiedział też za groźby karalne, znieważenie i uszkodzenie ciał funkcjonariuszy.

Zenon oraz Danuta Martyniuk nie przespali wielu nocy, ponieważ byli zatroskani nieodpowiedzialnymi działaniami ich dorosłego dziecka również w sferze matrymonialnej. Daniel Martyniuk wziął huczny ślub z ciężarną Eweliną Golczyńską. Wkrótce po udanej ceremonii para doczekała się córeczki, jednak sielanka życia rodzinnego nie trwała długo. Doszło do medialnego konfliktu małżonków, a w ich kłótnie angażowali się również teściowie.

Po zakończeniu związku z matką swojego dziecka, „młody Zenek” powrócił do swojej ukochanej z wcześniejszych lat. W sieci pojawiały się ich wspólne zdjęcia z wyjazdów na słoneczną Chorwację oraz te z urodzin Daniela Martyniuka, na których okoliczność jego „druga połówka” upiekła okazały tort.

Zenek Martyniuk o nowym związku syna

Zenek Martyniuk w wywiadzie dla „Super Expressu” odniósł się do najnowszych informacji o szczęśliwym związku swojego syna z Faustyną.

- Daniel i Faustyna są teraz bardzo szczęśliwi, co widać nawet po tym, jak na siebie patrzą – opiniował zadowolony ojciec.

Daniel Martyniuk
zrzut ekranu, Instagram @faustynaaj
Daniel Martyniuk
zrzut ekranu, Instagram @faustynaaj

Życie uczuciowe syna wyraźnie raduje autora hitu „Przez Twe oczy zielone”, jednak czy planuje on finansować kolejny, huczny ślub syna? Przypomnijmy, że pierwsze wesele kosztowało kilkaset tysięcy złotych. Jak jednak wynika z wypowiedzi Zenka, tym razem nie zamierza on sponsorować takiej imprezy.

- Cieszę się, że u Daniela wszystko się układa. Szczerze mówiąc, to nie wtrącam się w jego życie i w jego wybory. Jest dorosły… A wesele? Już bym nie zrobił. Czasy się zmieniają. Myślę, że ludziom do szczęścia niepotrzebne jest małżeństwo ani huczne przyjęcie. Zresztą dużo czasu nie minęło od poprzedniego – powiedział dla „Super Expressu” nauczony doświadczeniem senior Martyniuk.

Zakochanej parze, Danielowi i Faustynie, życzymy samych dobroci. Niechaj korzystają z uroków życia na wspólnej ścieżce doczesności. Oby wytrwali w niej razem dłużej, niż dwa lata (tyle trwało małżeństwo Daniela Martyniuka). Niechaj drogowskazem ich miłości stanie się przykładne małżeństwo rodziców mężczyzny.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Jastrzabpost.pl, Wspoleczesna.pl, TVN24.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Maciej Dowbor zdradzał Joannę Koroniewską. Smutna prawda ich małżeństwa wyszła na jaw
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Urszula Dudziak uciekła ze sceny i zalała się łzami. To był prawdziwy skandal w Opolu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maciej Kurzajewski nie wytrzymał w "Pytaniu na śniadanie". Wbił szpilę byłej żonie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Agata Rubik pokazała mamę w bikini. Trudno oderwać od niej wzrok
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz narzeka na festiwal w Opolu. "Nikt nie dotrwa"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Arnold Schwarzenegger wie, co czeka nas po śmierci. "Każdy, kto mówi ci coś innego, jest piep***nym kłamcą"
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Gwiazdy

Gwiazdy

Kacper Kulpicki

O czym będzie nowy program Dody? "Doda. Dream Show" pokaże naprawdę dużo
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Kacper Kulpicki

Nie żyje Pat Cooper. Aktor znany z "Depresji gangstera" zmarł w wieku 93 lat
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Kacper Kulpicki

Nie żyje Irek Hartowicz, słynny polski filmowiec. Współpracował z Andrzejem Wajdą i Agnieszką Holland
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Kacper Kulpicki

Elżbieta Romanowska musiała nagle zmienić plany. Tego nie przewidziała
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Kacper Kulpicki

Agnieszka Kaczorowska nie pośle nieochrzczonych dzieci na religię. Zaskakujący powód
Czytaj więcej >
Gwiazdy

Weronika Uszakiewicz

Magda Narożna zmienia wizerunek. Fani tęsknią za jej naturalnością "Robisz się na Dodę"
Czytaj więcej >