Rozrywka.Goniec.pl

Beata Zawadzka/East News

Zapytali ukochaną Wiśniewskiego o to, jak to jest być piątą żoną. Szczera odpowiedź zaskoczyła wiele osób

15 Stycznia 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

W 2020 roku Michał Wiśniewski po raz piąty stanął na ślubnym kobiercu i przysiągł wieczną miłość poznanej przez internet Poli. Ukochana gwiazdora coraz częściej udziela się w mediach społecznościowych, a niedawno postanowiła szczerze odpowiedzieć na pytanie jednego z internautów i wyznała, jak się czuje, będąc piątą żoną znanego piosenkarza.

Michał Wiśniewski poznał swoją przyszłą żonę tuż po rozwodzie z Dominiką Tajner. Para poznała się za pomocą internetu i szybko sformalizowała swój związek. W 2021 roku piosenkarz wraz z piątą żoną doczekał się także pierwszego wspólnego dziecka.  29 stycznia zeszłego roku na świat przyszedł Falco Amadeus, czyli piąty potomek gwiazdora.

Żona Michała Wiśniewskiego szczerze odpowiedziała na pytanie internauty

Pola Wiśniewska początkowo nieśmiało pozostawała w cieniu sławnego męża, jednak niedawno zaczęła coraz śmielej udzielać się w mediach społecznościowych. Ukochana Michała Wiśniewskiego chętnie odpowiada na pytania fanów swojego męża, które zadają jej m.in. za pośrednictwem Instagrama.

Niedawno Pola Wiśniewska została zapytana o to, jak się czuję, będąc piątą żoną gwiazdora. Ukochana piosenkarza wyznała publicznie, że przeszłość jej męża nie ma dla niej żadnego znaczenia.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Kogo interesuje, że piąta? Chyba tylko czytelników portali plotkarskich. A tak na poważnie, to uważam, że w pewnym wieku każdy ma jakąś historię za sobą. Jedni mają 4 żony, a inni 15 nieformalnych związków. Ja to rozumiem, dlatego jestem spokojna – napisała szczerze kolejna żona Michała Wiśniewskiego.

Wszystkie żony Michała Wiśniewskiego

Pierwsza żoną Michała Wiśniewskiego była Magda Femme, a kolejną Marta "Mandaryna" Wiśniewska , z która doczekał się dwójki dzieci - Xaviera Michała i Fabienne Marty. Po rozwodzie w 2006 roku piosenkarz związał się z Anną Świątczak, ówczesną i teraźniejszą wokalistką zespołu Ich Troje.

Za sprawą swojej trzeciej żony gwiazdor ponownie został tatą. Ania Świątczak urodziła piosenkarzowi dwie córki - Etiennette Annę i Vivienne Viennę. To małżeństwo również nie przetrwało jednak próby czasu, a kolejny raz na ślubny kobiercu Michał Wiśniewski stanął z córką Apoloniusza Tajnera, Dominiką. Para rozwiodła się w 2019 roku.

pola wisniewska
www.instagram.com/wisniewska_pola

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres  [email protected]

Źródło: Goniec

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Edyta Golec dodała wyjątkowe nagranie. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Po wpisie Roksany Węgiel o zaręczynach w sieci rozpętała się burza. Fani robią jedną rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jonanna Koroniewska opublikowała poruszający post. Tak nazwała Katarzynę Dowbor
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Łukasz Golec zdradził tajemnicę brata. Wszystko się wydało na oczach widzów Polsatu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Sara James szczerze o relacji z mamą. Z ust młodej gwiazdy padły wymowne słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Wiśniewski wystąpił z córką i zachwycił całą Polskę. Gwiazdor zrobił "wejście smoka"
Czytaj więcej >
Monika Majko

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]