Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Trudno uwierzyć, co łączyło Magdę Gessler i Piotra Adamczyka. Było naprawdę gorąco
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 19.09.2023 18:12

Trudno uwierzyć, co łączyło Magdę Gessler i Piotra Adamczyka. Było naprawdę gorąco

Gessler Adamczyk
KAPiF

Magda Gessler przyznała się na łamach swojej autobiografii do ognistego romansu z Piotrem Adamczykiem, który połączył ich przed laty. Dziś popularny aktor konsekwentnie unika byłej kochanki.

Magda Gessler i Piotr Adamczyk mieli romans

Magda Gessler, nazywana przez wielu królową polskiej gastronomii, słynie nie tylko z doskonałego smaku, ale również ognistego temperamentu. Restauratorka ma na swoim koncie kilka romansów, a jeden z nich połączył ją z Piotrem Adamczykiem, o czym opowiedziała na łamach swojej książki.

Imię i nazwisko aktora nie padło co prawda wprost. Czytelnicy od razu domyślili się jednak, że chodzi o gwiazdora znanego z głównej roli w filmie “Karol. Człowiek, który został papieżem”.

- Oboje znajdowaliśmy się akurat w takim momencie życia, że bardzo potrzebowaliśmy miłości. (...) Nasz romans wywołał sensację, a dobrym miernikiem jej skali było niewyobrażalne zainteresowanie mediów - pisała celebrytka w książce “Magda”.

Katarzyna Cichopek wyjaśnia, że jej syn wcale nie dokonał coming outu

Magda Gessler szczegółowo opisała schadzki z Adamczykiem

Magda Gessler opowiedziała również czytelnikom, jak wyglądały schadzki z przystojnym aktorem. Wspomniała, że potrafiła zaskoczyć ówczesnego kochanka.

- Na szczęście dzięki gaży za ów nowy, niezwykle kasowy film mógł pozwolić sobie na kupno małego mieszkania niedaleko Starego Miasta. Mieliśmy stamtąd kilometr do Fukiera, mieszkania Aktora i teatru, w którym wtedy grał. Zapewniało nam to względną dyskrecję i kosztowało mniej czasu, stresu i zdrowia. (...) Chyba się nie spodziewał, że przyjdzie mu zmierzyć się z kobietą tak pełną energii, która nigdy nie zastanawiała się dwa razy, jeśli przyszedł jej do głowy jakiś pomysł. A naprawdę potrafiłam go zaskoczyć - pisała.

Restauratorka wyznała również na łamach książki, jak doszło do ich rozstania. Co ciekawe, ich relację przerwała bójka gwiazdora z innym mężczyzną. Ten wygrał walkę o serce Magdy, co uraziło dumę Adamczyka.

- Urokliwa sielanka z Aktorem zakończyła się równie niespodziewanie i filmowo, jak się zaczęła. Los chciał, że któregoś wieczora natknęliśmy się na Kelnera w dyskotece Organza, a moje koguciki - przepraszam: dwóch rycerzy aspirujących do zdobycia mojego serca - postanowiły rozstrzygnąć spór między sobą i kwestię pierwszeństwa w spektakularny i definitywny sposób - pojedynkiem na pięści. Ostatecznie zwycięsko z tej rywalizacji wyszedł Kelner, a dla Aktora porażka była chyba tak nieznośna, że tego wieczora ostatecznie zakończyliśmy wszelkie relacje intymne, a nawet znajomość. Nagrodą dla Kelnera był tygodniowy urlop u mego boku w Brazylii - wspominała Gessler.

Magda Gessler nie ma wstępu do restauracji Adamczyka?

Piotr Adamczyk do dziś unika tematu Magdy Gessler jak ognia. W wywiadzie z Łukaszem Jakóbiakiem restauratorka wyznała, że nie rozumie podejścia byłego kochanka.

- Ja nie rozstaję się w gniewie. Wydaje mi się, że Piotr się wstydzi tego, co robił. Byliśmy blisko, ale może Piotr jest za bardzo mieszczański, by zrozumieć taką osobę jak ja - stwierdziła.

Okazuje się również, że celebrytka nie jest mile widziana w lokalu aktora. W rozmowie z Pomponikiem zdradziła, że nie ma wstępu do restauracji “Stary Dom” prowadzonej przez Piotra Adamczyka i Mariusza Diakowskiego. Co ciekawe, to prawdopodobnie właśnie on jest tajemniczym “Kelnerem” z autobiografii Gessler.

- Mam zabronione. Nie wpuszczają mnie tam. Na otwarciu byłam na czarnej liście. Uważam, że istnieje coś takiego jak fair play, czego panowie nie znają - wyznała Gessler.

Źródło: Pomponik