Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ceny biletów na koncerty Dody wywołały spore zamieszanie. Wejściówka na Beyonce była tańsza
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 19.09.2023 14:36

Ceny biletów na koncerty Dody wywołały spore zamieszanie. Wejściówka na Beyonce była tańsza

Doda
KAPiF

Już wkrótce Doda ruszy ze swoją ostatnią trasą koncertową. Bilety już od jakiegoś czasu są wyprzedane, a teraz na jaw wyszło, że organizatorzy długo nie mogli zgodzić się co do tego, ile powinny kosztować. 

Doda organizuje swoją ostatnią trasę koncertową

Doda kilka lat temu zrezygnowała z tras koncertowych. Postanowiła jednak zorganizować wydarzenie, które ma być ostatnim takim przedsięwzięciem jej karierze. Przygotowaniom do wymarzonych występów przyglądały się kamery Polsatu. Tak właśnie powstało reality show z udziałem piosenkarki, które nosi tytuł “Doda. Dream Show”. Jak się okazuje, ceny biletów na koncerty, wywołały spore zamieszanie.

Katarzyna Cichopek wyjaśnia, że jej syn wcale nie dokonał coming outu

Ceny biletów wywołały spore zamieszanie

Choć wejściówki na każdy z pięciu koncertów zostały już wyprzedane, to dopiero teraz wyszło na jaw, że ustalenie ich ceny było sporym problemem. W trzecim odcinku reality show Dody widzowie dowiedzieli się, że jeden z producentów zaproponował kwotę 89 złotych, by zachęcić fanów gwiazdy do zakupu. Artystka nie kryła swojego oburzenia. - Co to jest? Paczka dla powodzian? Nie, ja nie potrzebuję zachęcać - powiedziała. Łukasz Zaradkiewicz zaproponował maksymalną cenę 129 zł, na co wokalistka mu odpowiedziała, że nie chce, żeby bilety na jest ostatnie show były tańsze niż 200 zł.

Doda nie chciała odpuścić

Dyskusja zaczęła nabierać tempa i zaczęła obejmować kolejne tematy związane z koncertami. - Nie ma naszego punktu widzenia, jest tylko jeden punkt widzenia. Mój - podkreśliła Doda. Zaradkiewicz cały czas upierał się, że bilety nie mogą kosztować 200 zł, ale Doda nie chciała o tym słuchać.

Finalnie wejściówki można było kupić w trzech wariantach: za 129 zł, 249 zł i za 799 zł. Ostatnia z nich jest droższa niż bilet na koncert Beyonce na Stadionie Narodowym. - Bilet uprawniający do wstępu na imprezę, meet&greet z Dodą, płyta CD, pamiątkowy identyfikator, pamiątkowa koszulka - informuje portal eBilet, co zawiera najdroższa wejściówka na show Dody.

Tagi: Doda