Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dariusz Pachut odpowiedział na pytanie fanki o związek z Dodą. Gwiazda zareagowała
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 11.09.2023 17:01

Dariusz Pachut odpowiedział na pytanie fanki o związek z Dodą. Gwiazda zareagowała

Doda Pachut
Instagram @dariuszpachut; KAPiF

Związek Dody i Dariusza Pachuta budzi ogromne emocje. Fani nie ustają w poszukiwaniach odpowiedzi na pytanie, czy ich relacja została zakończona. Jedna z internautek postanowiła zapytać o to wprost. Podróżnik odpowiedział, a Doda zareagowała.

Doda i Dariusz Pachut rozstali się?

Kilka tygodni temu media obiegła wiadomość o rzekomym rozstaniu Dody i Dariusza Pachuta. Choć artystka i podróżnik nie potwierdzili oficjalnie tych doniesień, wiele wskazywało na to, że ich związek należy już do przeszłości.

Para, która na początku chwaliła się w mediach społecznościowych swoim uczuciem, nagle przestała publikować wspólne zdjęcia i nagrania. Doda i Dariusz Pachut przestali nawet obserwować się na Instagramie. 

Fani artystki podejrzewają jednak, że jej związek wcale się nie zakończył lub para wróciła do siebie po krótkiej przerwie. Jeden z internautów postanowił zapytać o to wprost.

Tragiczny finał dziecięcej zabawy. 4-letnie bliźnięta nie żyją. Mama przestrzega rodziców

Fanka zapytała Dariusza Pachuta o rozstanie z Dodą. Odpowiedział

Choć Doda i Dariusz Pachut nadal unikają jednoznacznej odpowiedzi na temat ich relacji, fani nie ustają w spekulacjach. Jedna z internautek postanowiła wprost zapytać podróżnika, czy nadal spotyka się z gwiazdą polskiej estrady.

- Darek, napisz w końcu, czy z Dodą jesteś, bo ludzie umrą z ciekawości! - zapytała jedna z fanek, a mężczyzna pospieszył z odpowiedzią. - I tak jest przeludnienie - zażartował Pachut.

Doda zareagowała na komentarz Pachuta

Uwagę internautów zwróciła jednak nie tylko odpowiedź Dariusza. Niemałe poruszenie wywołała również reakcja Dody, która “polubiła” komentarz swojego byłego (lub obecnego) partnera. 

Wiele wskazuje więc na to, że piosenkarka nadal śledzi jego wpisy. Można wywnioskować także, że nadal łączy ich serdeczna relacja. Myślicie, że gwiazda i podróżnik postanowili dać sobie drugą szansę?