Rozrywka.Goniec.pl > Dariusz Pachut

Dariusz Pachut

Doda, Dariusz Pachut
01.10.2023 16:40 Przyłapali Dodę na parkingu Stadionu Narodowego. Trudno uwierzyć, kto jej towarzyszył

Doda zrobiła prawdziwy show podczas kolejnej dużej imprezy. Tym razem porwała publiczność do zabawy podczas „Roztańczonego Narodowego”. Trudno uwierzyć, kto wrócił z nią do domu.

Dorota "Doda" Rabczewska i Dariusz Pachut
14.09.2023 11:49 Doda i Dariusz Pachut jednak razem? Czujni fani wskazują na jedną rzecz

Od kilku tygodni media rozpisują się na temat rzekomego rozstania Doroty "Dody" Rabczewskiej z Dariuszem Pachutem. Wiele wskazuje na to, że sytuacja jest znacznie bardziej skomplikowana... lub znacznie prostsza, niż większość osób zakładała. Najnowszy wpis gwiazdy sprawił, że wielu fanów nie ma wątpliwości, że związek piosenkarki trwa w najlepsze.

Doda Pachut
11.09.2023 17:01 Dariusz Pachut odpowiedział na pytanie fanki o związek z Dodą. Gwiazda zareagowała

Związek Dody i Dariusza Pachuta budzi ogromne emocje. Fani nie ustają w poszukiwaniach odpowiedzi na pytanie, czy ich relacja została zakończona. Jedna z internautek postanowiła zapytać o to wprost. Podróżnik odpowiedział, a Doda zareagowała.

Doda, Dariusz Pachut
17.08.2023 17:33 Doda ma już dość, jej menadżer wydał stanowcze oświadczenie. Chodzi o Dariusza Pachuta

Niedawno wszystkie media donosiły, że Doda i Dariusz Pachut rozstali się. Jednak do tej pory żadne z nich nie zabrało głosu, by skomentować owe doniesienia. Teraz management Dody wydał oświadczenie w jej imieniu.

Doda Dariusz Pachut
09.08.2023 08:41 Wyciekły kulisy rozstania Dody i Pachuta. Zaskakujące, co stanęło na ich drodze do szczęścia

Związek Dody i Dariusza Pachuta należy już do przeszłości. Jeden z tabloidów potwierdził tę informację i zdradził kulisy rozstania pary. Czy ukochany ograniczał piosenkarkę w projektach zawodowych?

Dariusz Pachut i Doda
07.08.2023 20:15 Doda i Pachut opublikowali posty niemal w tym samym czasie. Czy coś jest na rzeczy?

Zakończenie związku Dody i Dariusza Pachuta to temat, o którym mówi się już od dłuższego czasu. Internauci nie przestają spekulować o tym, co się wydarzyło i doszukują się powodów rozstania tej pary. Celebryci opublikowali ostatnio posty na jednym z portali społecznościowych. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ich wpisy pojawiły się niemal w tym samym czasie.

Doda i Dariusz Pachut
07.08.2023 16:11 Dariusz Pachut przerywa milczenie i odnosi się do rozstania z Dodą. Przekazał zaskakujące wieści

Jakiś czas temu media obiegła informacja o tym, że Doda rozstała się ze swoim partnerem Dariuszem Pachutem. Zarówno on jak i Doda milczeli i nie odnosili się do tych plotek. Teraz sportowiec na swoim Instagramie wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie i podzielił się z obserwatorami swoimi przemyśleniami.

Doda
05.08.2023 08:28 Doda zalała się łzami przed kamerami. Wszystko przez pytanie o Pachuta

Fani Dody odetchnęli z ulgą i nie kryli swojego szczęścia, gdy okazało się, że piosenkarka odnalazła w końcu szczęście u boku Dariusza Pachuta. Związek ten wydawał się być wręcz idealny, jednak wszystko wskazuje na to, że to już przeszłość. Tuż przed imprezą ramówkową Polsatu gwiazda zasiała ziarno niepewności, które jedynie podlała, udzielając najnowszego wywiadu. Gdy przyszło bowiem do rozmowy o planach Rabczewskiej, ta praktycznie zalała się łzami na oczach kamer.

Doda
03.08.2023 11:09 Doda przerwała milczenie na temat rozstania z Dariuszem Pachutem. Wydała oświadczenie

Od pewnego czasu w mediach krążą plotki na temat rozstania Dody i Dariusza Pachuta. Do tej pory oboje unikali komentarza na ten temat. Teraz gwiazda postanowiła przerwać milczenie, wydając specjalne oświadczenie. Piosenkarka zwróciła się do mediów.

Doda
02.08.2023 10:15 Doda i Dariusz Pachut naprawdę się rozstali? "Doszło do ostrej wymiany zdań"

Wydawałoby się, że to właśnie u boku Dariusza Pachuta Doda odnalazła w końcu swoje szczęście. Tymczasem pojawiły się plotki mówiące o tym, że ich związek to już przeszłość. Piosenkarka nadal nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła tym doniesieniom. A jaka jest prawda? Rąbka tajemnicy uchylił informator “Świata Gwiazd”.

Doda i Dariusz Pachut
19.07.2023 09:00 Doda rozstała się z Dariuszem Pachutem? Internauci wskazują dowody

Doda i Dariusz Pachut wydawali się idealnie dobraną parą, czego dowodziły nie tylko ich pełne fascynacji wyznania, ale także romantyczne kadry z miłosnych uniesień, zamieszczane przez obojga zakochanych w mediach społecznościowych. Dlaczego zatem internauci wieszczą rychły koniec ich związku? Zaniepokojeni fani mają dowody na to, że Doda i Dariusz Pachut nie są już razem. 

Doda
12.07.2023 11:52 Doda narzeka na psychofana. Ujawniła treść jego obrzydliwych pogróżek

Doda jest od wielu lat gwiazdą polskiej estrady, więc doskonale wie, z czym wiąże się sława. Oprócz triumfów na festiwalach, uznania fanów i niepoliczalnych zysków z płyt są także cienie popularności, które ostatnio coraz mocniej dają się jej we znani. Ukochany artystki ujawnił treści wiadomości, jakie dostaje od upartego stalkera. Niektóre słowa mrożą krew w żyłach. 

Doda i Dariusz Pachut
24.11.2022 14:20 Dariusz Pachut. Kim jest mężczyzna ze zdjęcia Dody? To były partner Doroty Gardias

Dariusz Pachut to, według medialnych doniesień, najnowszy chłopak Dody. Piosenkarka wybrała się z nim na wspólne wakacje do Wietnamu. W przeszłości sportowiec związany był z Dorotą Gardias. Sprawdzamy, kim jest nowa miłość "Dżagi".