Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Doda i Dariusz Pachut jednak razem? Czujni fani wskazują na jedną rzecz
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 14.09.2023 11:49

Doda i Dariusz Pachut jednak razem? Czujni fani wskazują na jedną rzecz

Dorota "Doda" Rabczewska i Dariusz Pachut
KAPIF

Od kilku tygodni media rozpisują się na temat rzekomego rozstania Doroty "Dody" Rabczewskiej z Dariuszem Pachutem. Wiele wskazuje na to, że sytuacja jest znacznie bardziej skomplikowana... lub znacznie prostsza, niż większość osób zakładała. Najnowszy wpis gwiazdy sprawił, że wielu fanów nie ma wątpliwości, że związek piosenkarki trwa w najlepsze.

Doda i Dariusz Pachut nadal razem? Fani nie mają wątpliwości

Życie uczuciowe Dody to dla jej fanów bardzo intrygujący temat. Gwiazda była w wielu medialnych związkach, które równie medialnie ulegały rozpadowi. Przypomnijmy, że na liście partnerów wokalistki znaleźć możemy Radosława Majdana, Adama "Nergala" Darskiego i Emila Stępnia... Pierwszy miał ponoć zdradzać artystkę, drugi pozostawić ją po tym, jak wspierała go w walce z nowotworem, a trzeci oszukać i zostawić z długami. Nic dziwnego, że program "12. kroków do miłości" i związek piosenkarki z Dariuszem Pachutem wzbudzał tak duże zainteresowanie.

Choć fani Dody mieli nadzieję, że ich idolce w końcu udało się odnaleźć szczęście, to nagle kilka tygodni temu media zaczęły donosić o rozpadzie najnowszego związku gwiazdy. Na kolejne zawód miłosny miały wskazywać pousuwane zdjęcia z mediów społecznościowych i fakt, że byli zakochani przestali pokazywać się publicznie i zamieszczać kolejne wspólne fotografie. Teraz fani Dody dostrzegli jednak, że niedawno wrzuciła zdjęcia, na których dostrzec można postać znajomego mężczyzny. Pomimo medialnych doniesień nie mają wątpliwości, że to Dariusz Pachut - co być może oznacza, że para nadal jest razem.

Dawid Kwiatkowski publicznie wyznał miłość. Ujawnił też prywatną korespondencję

Internauci bacznie śledzą aktywność "byłych" kochanków

Związek Dody i Dariusza Pachuta od samego początku budził ogromne emocje. Początkowo ze względu na fakt, że artystka i podróżnik chętnie dzielili się w sieci kolejnymi wspólnymi zdjęciami oraz nagraniami, a następnie z powodu nagłej ciszy na temat ich relacji. Z sieci zniknęły ich wspólne zdjęcia, a zakochani przestali się obserwować w mediach społecznościowych - to w dzisiejszych czasach zwykle bywa niezawodnym sygnałem, że doszło do rozstania.

Od początku "zerwania" celebrytów nie brakowało jednak głosów, że kolejny zawód miłosny ma być jedynie tanim chwytem marketingowym, który ma zwiększyć zainteresowanie wokalistką, która wkrótce wyda kolejny album.

Choć plotki o rozstaniu Dody i Dariusza Pachuta krążą po sieci od dawna, to do tej pory żadna ze stron nie zdecydowała się oficjalnie potwierdzić lub zaprzeczyć temu, że ich związek należy do przeszłości. Czujni fani piosenkarki zaczęli zwracać uwagę na kolejne wypowiedzi celebrytów i bacznie analizować ich działalność w mediach społecznościowych, jak i ich zdjęcia

Najnowsze zdjęcie zdaniem fanów Dody rozwiewa wszelkie wątpliwości

Najnowszy wpis piosenkarki sprawił, że nabrali już wręcz pewności, że związek Dody i Dariusza Pachuta nadal trwa. Wszystko przez to, że na jednym ze zdjęć Doda miała odbijać się w okularach ukochanego, a do tego oboje pozowali w tym samym modelu okularów, co miało być dowodem na to, że nadal spędzają razem czas i często wymieniają się akcesoriami.

Najnowsze zdjęcia, które Doda wrzuciła na swoje social media, tylko utwierdzają fanów w tym, że jej związek trwa w najlepsze. Wokalistka wybrała się do schroniska dla zwierząt i pokazała fotografie - na jednej z nich internauci dostrzegli mężczyznę z tatuażem na ręce. Fani są pewni, że to Dariusz Pachut.
"Czy na trzecim zdjęciu za nią nie idzie Dariusz?". "A z tyłu Dariusz Pachut! I po co było tak kłamać?" - komentowali fani.