Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Edyta Górniak oskarża Dodę o nieszczerość. "Mówi coś innego, niż robi"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 14.09.2023 09:11

Edyta Górniak oskarża Dodę o nieszczerość. "Mówi coś innego, niż robi"

Edyta Górniak Doda
Kapif

Edyta Górniak zaktualizowała swoją opinię na temat Dody i podzieliła się kilkoma nowymi dokuczliwymi uwagami. Co diwa polskiej piosenki tym razem zarzuciła swojej koleżance po fachu? Okazuje się (choć to wcale nie dziwi), że Edyta Górniak na zachowanie Dody patrzy surowym okiem i wysuwa bardzo krytyczne wnioski.

Edyta Górnaik i Doda nie pałają do siebie sympatią

Edyta Górniak i Doda to wbrew pozorom bardzo udany duet w polskim show-biznesie. Od dwóch dekad raczą fanów wzajemnymi utarczkami, chociaż o pierwotnym powodzie tych animozji mało kto już pamięta. 

Edyta Górniak postanowiła zatem w mało delikatny sposób kolejny raz skrytykować gospodynię "Doda. Dream Show", zarzucając jej nieszczerość. Na jakiej podstawie? Edyta Górniak wytłumaczyła to w najnowszym wywiadzie.

Dawid Kwiatkowski publicznie wyznał miłość. Ujawnił też prywatną korespondencję

Edyta Górniak diagnozuje Dodę

Edyta Górniak na konferencji ramówkowej Polsatu nie patrzyła na siedzącą kilka miejsc dalej Dodę życzliwym okiem. Fotoreporterzy uwiecznili nawet moment, jak spogląda w stronę żartującej głośno piosenkarki z nietęgą miną. Czy to właśnie tego typu zachowania sprawiają, że Edyta Górniak jeszcze bardziej nie lubi Dody?

- Ona lubi prowokować wrażenie, że jest taką troszeczkę bombą zegarową, która krąży po show-biznesie i cały czas coś wybucha, coś się dzieje. W Opolu to, w Sopocie tamto. Możliwe, że ma po prostu dużo takich nerwów, których nie przerobiła, nie przepracowała jeszcze. No kiedyś powiedziała, że była na jakiejś terapii - w rozmowie ze Światem Gwiazd zdiagnozowała Edyta Górniak, która dopiero rozpoczynała listę zarzutów względem Dody. 

Edyta Góniak oskarża Dodę o nieszczerość

Edyta Górniak niczym ekspertka przeanalizowała zwyczaje swojej muzycznej konkurentki. Przyznała, że Doda niekoniecznie jest szczera we wszystkim, co pokazuje w mediach. 

- Ona na pewno mówi co innego, niż robi. Myślę, że są takie osoby, które potrzebują adrenaliny, nakręcają sobie różne sytuacje, lubią być w takim charakterze ofiary, nawet jak nie ma faktycznego powodu, żeby się tak czuły, no to tak zrobią takie zamieszanie - podsumowała. Zgadzacie się z Edytą Górniak?