Ranczo

ranczo
09.12.2021 18:41 Oglądaliście "Ranczo"? Wiemy, co teraz dzieje się z dziećmi Sulejuków z serialu

Solejukowie z serialu "Ranczo" mieli pokaźną gromadkę dzieci. Część z nich bardzo się zmieniła, szczególnie, że od premiery pierwszego sezonu minęło wiele lat. Niektórzy z nich wywodzili się z aktorskich rodzin.Serialowy Szymek z Rancza jest najbardziej widoczny w mediach społecznościowych i kontynuuje artystyczną karierę. Niemal wszyscy młodzi aktorzy znajdują się pod skrzydłami agencji aktorskich, a młodzi czekają na ewentualne kolejne oferty pracy.

ranczo
07.11.2021 17:02 Ilona Ostrowska: scenariusz kolejnej części Rancza jest gotowy

Serial "Ranczo" zadebiutował na antenie TVP w 2006 roku i szybko stał się jedną z ulubionych produkcji polskich widzów. Choć emisję zakończono w 2016 roku, wielu fanów wciąż liczy na to, że praca na planie serialu zostanie wznowiona. Ilona Ostrowska, która przez lata wcielała się w jedną z głównych bohaterek produkcji, ujawniła nowe informacje w tej sprawie.W sierpniu tego roku reżyser "Rancza" Wojciech Adamczyk zdradził w rozmowie z dziennikarzami, że jeśli powstanie kontynuacja serialu, to zostanie nakręcona w przyszłym roku. To według twórcy serialu graniczna data.– Jeżeli w przyszłym roku nie nakręcimy, to już nie nakręcimy nigdy niczego – wyznał Adamczyk w rozmowie z redakcją serwisu jastrzabpost.pl.

Paweł Królikowski spoczął na Powązkach Wojskowych
06.11.2021 19:43 Ilona Ostrowska opublikowała wzruszający post. Chodzi o Pawła Królikowskiego

Początek listopada to dla wielu osób czas zadumy i wspomnień. Aktorka Ilona Ostrowska opublikowała na swoim Instagramie poruszający post, w którym zwróciła się do zmarłego na początku 2020 roku Pawła Królikowskiego. - Brakuje Ciebie bardzo - napisała Ostrowska, która była bardzo blisko Królikowskiego. Aktorzy przez lata współpracowali na planie serialu "Ranczo" i w tym czasie bardzo zbliżyli się do siebie.Paweł Królikowski odszedł 27 lutego 2020 roku po długiej chorobie neurologicznej. Śmierć uwielbianego przez Polaków aktora wstrząsnęła nie tylko jego fanami i bliskimi, ale także całym środowiskiem filmowym w Polsce.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
17.09.2021 07:37 Gwiazda "M jak miłość" urodziła w wieku 60 lat. Wiemy, jak potoczyły się losy jej bliźniaków

Beata Sienkiewicz zaliczyła występy w najpopularniejszych polskich serialach. Widzowie mogli zobaczyć aktorkę w takich hitach jak „Ranczo”, „M jak miłość” czy też „Klan”. Jednak głośno zrobiło się o niej, dopiero gdy urodziła w wieku 60 lat, zostając najstarszą matką w Polsce. Jej bliźniaki mają już 7 lat. Wiemy, co się z nimi dzieje.Choć Barbarę Sienkiewicz można było zobaczyć w telewizji, jej życie nie różniło się zbyt od tego, które wiodą inni seniorzy w Polsce. Jej emerytura, która stała się głównym źródłem utrzymania, wynosiła zaledwie 1250 zł. Polka grała epizodyczne role w najpopularniejszych serialach.Prawdopodobnie większość Polaków usłyszała o Barbarze Sienkiewicz jednak nie za sprawą seriali, ale macierzyństwa. W wieku 60 lat urodziła dwójkę dzieci i została najstarszą matką w kraju. Choć aktorka na dobre zniknęła z mediów, to wiadomo, że jej bliźniaki są zdrowe. Cała rodzina nadal mieszka w Warszawie.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
24.07.2021 17:49 Ujawniono szczegóły pogrzebu Eugenii Herman

Związek Artystów Scen Polskich wydał komunikat w sprawie pogrzebu Eugenii Herman. Aktorka znana widzom z takich produkcji TVP jak „Ranczo” oraz „Komisarz Alex” zmarła w poniedziałek 19 lipca br. Odeszła w wieku 91 lat. W kilku swoich filmach obsadził ją polski mistrz kina – sam Krzysztof Zanussi. Zostanie pochowana w Warszawie.O śmierci Eugenii Herman poinformował Związek Artystów Scen Polskich. Z komunikatu wydanego przez organizację wynika, że ceniona aktorka ostatnie chwile życia spędziła w Domu Artystów Weteranów w Skolimowie i tam też zmarła. Pogrzeb odbędzie się 28 lipca.Ostatnie pożegnanie Eugenii Herman rozpocznie się o godzinie 10:00 w Kościele Środowisk Twórczych przy Placu Teatralnym 18 w Warszawie. Po ceremonii trumna z ciałem artystki zostanie przeniesiona na Cmentarz Komunalny Północny w Warszawie. Złożenie do grobu zaplanowano na godzinę 12:00.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
22.07.2021 08:34 Postawiono pomnik na grobie Pawła Królikowskiego. Pojawił się też napis

Ponad rok od śmierci Pawła Królikowskiego na jego grobie stanął nowy piękny pomnik. Rodzina zmarłego aktora zdecydowała się na jasną płytę z pęknięciem w kształcie krzyża. Pod spodem znalazł się wygrawerowany cytat „Słońcem jest dla mnie Twój uśmiech…” oraz podpis artysty. Jego fani mogą być wzruszeni.Choć Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku, do niedawna jeszcze na jego grobie nie było pomnika, co zastanawiało fanów. Wreszcie jednak na warszawskich Powązkach pojawiła się piękna płyta nagrobkowa. Projekt okazał się bardzo prosty, ale wywołuje duże emocje.Na grobie Pawła Królikowskiego pojawiła się biała i wysoka płyta ze wzruszającym cytatem i podpisem artysty. Wrażenie robi także przecinające pomnik pęknięcie, które układa się w kształt krzyża. Nagrobek został niedawno ukończony, co widać po taśmie ochronnej oraz wspornikach.

"Ranczo" obchodzi piętnaste urodziny
06.05.2021 18:52 Mija 15 lat od emisji pierwszego odcinka. "Ranczo" jest prawdziwym hitem telewizji

„Ranczo” to polski serial komediowo-obyczajowy, za którego reżyserię odpowiada Wojciech Adamczyk. Produkcja była emitowana na antenie TVP1 od 5 marca 2006 roku do 24 maja 2009 roku, a następnie od 6 marca 2011 roku do 27 listopada 2016 roku. Z okazji piętnastych urodzin pojawiła się również na platformie Netflix.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
06.05.2021 16:22 "Ranczo" doczeka się kontynuacji?

Dwa lata po zakończeniu emisji ostatniego sezonu „Rancza” mówiło się, że wkrótce na ekranach kin pojawi się film pełnometrażowy. Produkcja stanęła pod znakiem zapytania po niespodziewanej śmierci Pawła Królikowskiego.