Rozrywka.Goniec.pl

Pawel Wodzynski/East News

Ilona Ostrowska pokazała zdjęcie w skąpym bikini. Dla 48-letniej Lucy z „Rancza” czas się zatrzymał

27 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Ilona Ostrowska największą popularność zdobyła dzięki roli Lucy w popularnym serialu TVP pt. "Ranczo ". Aktorka zagrała Amerykankę o polskich korzeniach, która przyjechała do wsi Wilkowyje, aby zobaczyć odziedziczony po babci dworek.

Ilona Ostrowska zdobyła popularność dzięki roli w serialu

Lucy postanawia wyremontować posiadłość i przeprowadzić się do Wilkowyi na stałe. W renowacji budynku pomaga jej miejscowy malarz - Kusy. Lucy zakochuje się w nieco pogubionym artyście i niedługo później para bierze ślub. Z czasem na świat przychodzi ich córka, Dorotka.

Postać Lucy w serialu pełniła na początku rolę komediową. Amerykanka początkowo była odbierana przez mieszkańców wsi z dystansem, ze względu na zagraniczny akcent i zupełnie inne spojrzenie na świat. Pojawienie się Lucy zakłóca trochę dotychczasowe, spokojne życie malowniczej wioski. Z czasem jednak mieszkańcy Wilkowyj przekonują się do kobiety, do tego stopnia, że zostaje wybrana na wójta gminy.

Ilona Ostrowska pokazała zdjęcie w bikini

Wcielająca się w Amerykankę Ilona Ostrowska, choć od dawna nie zagrała równie dużej roli, wciąż jest bardzo aktywna w sieci i ma sporo fanów. Na Instagramie śledzi ją blisko 66 tysięcy osób. Gwiazda nie boi się pokazać ciała lub zapozować bez makijażu. Ostatnio opublikowała zdjęcie w bikini, a w komentarzach się zagotowało. Trudno uwierzyć, że aktorka ma 49 lat. Czas się dla niej zatrzymał.

Ilona Ostrowska prywatnie przez osiem lat była żoną reżysera i scenarzysty Jacka Borcucha, z którym doczekała się córki, Mirosławy. Niestety, małżeństwo rozpadło się, a aktorka szybko ułożyła sobie życie na nowo u boku Krzysztofa Garbaczewskiego. Ten związek również nie przetrwał jednak próby czasu. Obecnym partnerem Ilony Ostrowskiej jest muzyk, Patryk Stawiński, a owocem ich miłości jest Gustaw.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Jastrząb Post

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Zdumiewające sceny w "Dzień dobry TVN". Doszło do spięcia prowadzących, widzowie byli zdziwieni
Czytaj więcej >

Telewizja

Chwile grozy w programie na żywo. Pogodynka nagle runęła na ziemię, nagranie obiegło sieć
Czytaj więcej >

Telewizja

Nie żyje Łukasz Gajdzis. Aktor m.in. "Na Wspólnej" miał tylko 38 lat
Czytaj więcej >

Telewizja

Oburzające wyznanie Roksany Węgiel. Gwiazda opowiedziała, jak traktowali ją mężczyźni
Czytaj więcej >

Telewizja

"The Voice Kids". Uczestniczka wróciła po latach do programu. Przez udział w nim doświadczyła przemocy
Czytaj więcej >

Telewizja

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś ma duży problem. Zaskakujące wyznanie
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]