Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Emilia Komarnicka-Klynstra pożegnała ukochanego dziadka. Gwiazda "Rancza" opublikowała zdjęcie
Monika Majko
Monika Majko 22.01.2022 07:45

Emilia Komarnicka-Klynstra pożegnała ukochanego dziadka. Gwiazda "Rancza" opublikowała zdjęcie

emilia komarnicka 1
Instagram.com/nadobreinazle.official

Emilia Komarnicka-Klynstra przekazała wyjątkowo smutne wiadomości, tuż przed swoim świętem odszedł ukochany dziadek aktorki, Jan. Gwiazda "Rancza" pogrążyła się w głębokiej żałobie. - Kochani milczę, [...] bo muszę ukoić serce, które pękło - wyznała na Instagramie ogarnięta smutkiem aktorka.

Gwiazda "Rancza" straciła ukochanego dziadka

Aktorka, znana m.in. roli Moniki Korczab w "Ranczu" oraz lekarki Agaty Woźnickiej w "Na dobre i na złe", poinformowała o śmierci swojego dziadka za pomocą mediów społecznościowych. Emilia Komarnicka-Klynstra opublikowała w sieci zdjęcie ze zmarłym krewnym tuż przed Dniem Dziadka, który co roku świętuje się w Polsce 22 stycznia.

- Mój Dziadziuś Jasiu, Najlepszy Człowiek Świata, o którym pisałam nie raz, Człowiek Anioł, Człowiek o największym sercu, Człowiek zawsze skierowany dla ludzi, nasz wzór, drogowskaz, kręgosłup, nestor rodu - Odszedł. Serce nie jest w stanie tego objąć, umysł zrozumieć - przekazała pogrążona w żałobie gwiazda.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Aktorka zapowiedziała krótką przerwę w mediach społecznościowych, jednak zapewniła fanów, że wkrótce powróci do regularnego publikowania treści w sieci. Na razie gwiazda chce "w pełni przeżyć" czas żałoby.

- [...] za nic w życiu nie byłam tak wdzięczna Bogu, jak za to, że jestem z Jego krwi, genów, doświadczeń, serca - dodała aktorka.

Internauci wspierają pogrążoną w żałobie gwiazdę "Rancza"

Emilię Komarnicką-Klynstrę łączyła z dziadkiem wyjątkowa więź, a jego śmierć jest dla niej ogromnym ciosem. Wsparcie aktorce okazali jednak fani, którzy nie tylko złożyli jej kondolencje pod postem, ale również podzielili się swoimi trudnymi doświadczeniami.

- Genów nawet nie da się oszukać, jest Pani bardzo podobna do dziadka - zapewniła aktorkę jedna z internautek.

- Mój dziadek odszedł na początku miesiąca. Ściskam mocno! To piękne, że w tak ciężkim czasie jesteś w stanie być wdzięczna! Naprawdę piękne - dodała kolejna fanka aktorki.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] Źródło: Goniec.pl