Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Ranczo": Gwiazdor serialu trafił do szpitala, wyciekły niepokojące zdjęcia. W jakim jest stanie?
Irmina Jach
Irmina Jach 25.06.2022 20:01

"Ranczo": Gwiazdor serialu trafił do szpitala, wyciekły niepokojące zdjęcia. W jakim jest stanie?

"Ranczo"
Screen z serialu "Ranczo" prod. TVP

"Ranczo": Bogdan Kalus, czyli serialowy Tadeusz Hadziuk trafił do szpitala. Z mediów społecznościowych dowiadujemy się, że aktor od dwóch dni przebywa w jednej z warszawskich klinik. Na zdjęciu, które opublikował, ma na twarzy maskę tlenową.

- Leczenie w klinice MML. Dzień drugi - czytamy we wpisie, który Bogdan Kalus umieścił na Instagramie. Na zdjęciu, które dołączył, można zobaczyć Tadeusza Hadziuka z serialu "Ranczo" w szpitalnej sali. Jego twarz zasłoniła maska tlenowa. Co mu dolega?

"Ranczo": Bogdan Kalus trafił do szpitala

Bogdan Kalus od dłuższego czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi. W jednym z wywiadów przyznał, że przed laty przeszedł zawał serca. Przed podjęciem decyzji o uczestnictwie w programie "Taniec z gwiazdami" musiał przejść specjalistyczne badania.

Podczas zdjęć do show u serialowego Tadeusza Hadziuka wykryto zakażenie koronawirusem. Nie jest jasne, czy obecny pobyt w szpitalu ma związek z chorobą. Klinika, do której trafił aktor, zapewnia nie tylko pomoc medyczną, ale także oferuje pacjentom możliwość skorzystania z terapii "zaburzeń snu pod postacią chrapania i bezdechów śródsennych". Problem gwiazdora serialu "Ranczo" nie musi więc zagrażać jego życiu.

"Ranczo": Kim jest Bogdan Kalus?

Bogdan Kalus przyszedł na świat w 1965 roku w Chorzowie. Od kilkunastu lat mieszka jednak w Warszawie, gdzie spełnia się zawodowo.  Jest aktorem filmowym, teatralnym i telewizyjnym, a także kabareciarzem.

Popularność wśród polskich widzów przyniosły mu produkcje: "Ranczo", "U Pana Boga w ogródku", i "Halo Hans!" Cechuje go również zamiłowanie do jedzenia - przy okazji nagrań do "Tańca z gwiazdami" zdradził, że chciałby założyć własną restaurację.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi: Ranczo TVP1 TVP