Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Ilona Ostrowska opublikowała wzruszający post. Chodzi o Pawła Królikowskiego
Monika Majko
Monika Majko 06.11.2021 19:43

Ilona Ostrowska opublikowała wzruszający post. Chodzi o Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski spoczął na Powązkach Wojskowych
instagram.com/ilona_ostrowska_official

Początek listopada to dla wielu osób czas zadumy i wspomnień. Aktorka Ilona Ostrowska opublikowała na swoim Instagramie poruszający post, w którym zwróciła się do zmarłego na początku 2020 roku Pawła Królikowskiego. - Brakuje Ciebie bardzo - napisała Ostrowska, która była bardzo blisko Królikowskiego. Aktorzy przez lata współpracowali na planie serialu "Ranczo" i w tym czasie bardzo zbliżyli się do siebie.

Paweł Królikowski odszedł 27 lutego 2020 roku po długiej chorobie neurologicznej. Śmierć uwielbianego przez Polaków aktora wstrząsnęła nie tylko jego fanami i bliskimi, ale także całym środowiskiem filmowym w Polsce.

Ilona Ostrowska tęskni za Pawłem Królikowskim

W tegoroczny dzień Wszystkich Świętych o zmarłym aktorze wspomniał w mediach społecznościowych nie tylko najstarszy syn, Antek Królikowski, ale również przyjaciółka gwiazdora z obsady serialu "Ranczo". Ilona Ostrowska opublikowała w sieci zdjęcie zmarłego aktora oraz jego grobu.

- Mój Przyjacielu, brakuje Ciebie bardzo! "Słońcem jest dla mnie Twój uśmiech" - zacytowała napis, który znajduje się na nagrobku Pawła Królikowskiego.

Zobacz zdjęcia grobu aktora:

W serialu "Ranczo" Ilona Ostrowska przez lata wcielała się w postać Lucy, natomiast Paweł Królikowski grał rolę jej ukochanego, Kusego. Para aktorów świetnie dogadywała się nie tylko na planie produkcji, ale również poza nią. Śmierć gwiazdora była dla Ostrowskiej ogromnym ciosem.

- Zagraliście Państwo duet życia. Niesamowicie prawdziwi i długo pozostaniecie razem w sercach widzów - skomentował wpis aktorki jeden z fanów serialu.

Widzowie czekają na kontynuację "Rancza"

Choć serial "Ranczo" zszedł z anteny Telewizji Polskiej w 2016 roku, co jakiś czas w mediach pojawiały się plotki o wznowieniu prac nad kontynuacją produkcji. Widzowie z niecierpliwością czekają na potwierdzenie tej informacji, jednak śmierć jednego z głównych bohaterów sprawiła, że wielu z nich zaczęło wątpić w to, czy kiedykolwiek jeszcze zobaczą nowe przygody mieszkańców Wilkowyj.

Redakcja serwisu jastrzabpost.pl zapytała reżysera serialu Wojciecha Adamczyka o to, czy w ewentualnej kontynuacji produkcji w postać Kusego wcieli się inny aktor. Twórca serii stanowczo zaprzeczył.

- Nie ma takiego aktora. To byłoby nieuczciwe wobec Pawła i nieuczciwe wobec widzów. Jeżeli Paweł pojawiłby się w tym filmie, to na pewno przy wykorzystaniu istniejącej technologii - oznajmił Adamczyk.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl źródło: Instagram

Tagi: Ranczo TVP