Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Ilona Ostrowska pochwaliła się wakacjami i pokazała gorące zdjęcie w bikini
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 06.01.2022 21:43

Ilona Ostrowska pochwaliła się wakacjami i pokazała gorące zdjęcie w bikini

ilona ostrowska ranczo
TRICOLORS/East News

Ilona Ostrowska znana jest polskim widzom z wielu ról, ale to właśnie dzięki Lucy z "Rancza" stała się jedną z najbardziej znanych i ulubionych polskich aktorek. Na Instagramie postanowiła pochwalić się zdjęciem z zimowych wakacji. Pokazała się w bikini.

Ostrowska jest chętnie obserwowaną na Instagramie aktorką. Ma ponad 60 tys. obserwujących i chętnie wstawia do sieci różne zdjęcia. Fani często są zachwyceni.

Ilona Ostrowska pokazała zdjęcie w bikini. W komentarzach zachwyt

Ilona Ostrowska dała się poznać widzom z ról w wielu filmach i serialach, ale z pewnością to rola Lucy z "Rancza" najbardziej zapadła w pamięci wielu Polaków. Ostrowska wciąż z powodzeniem kontynuuje aktorską karierę.

Aktorka wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie, na którym pokazuje swoje zimowe wakacje. Gwiazda ułożyła się tuż przy basenie i cyknęła fotkę w pełnym słońcu. Jak to na basenie, pokazała się w bikini, które podkreślało jej atuty.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Choć sama fotografia pokazuje niewiele, to niektórym fanom wyobraźnia zaczęła mocno pracować. Komentarze mówią same za siebie.

"Piękna!", "Bogini", "Chciałaby dusza do Ilony", "Do raju, gdzie taki aniołki, jak ty", to tylko niektóre z nich pokazujące, że aktorka ma spore grono adoratorów. Inni gratulowali jej bardzo zmysłowego zdjęcia.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Goniec