Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Tak Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" oświadczył się ukochanej. Nie zabrakło romantycznego gestu
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 28.09.2023 16:31

Tak Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" oświadczył się ukochanej. Nie zabrakło romantycznego gestu

Bandziorek z programu "Chłopaki do wzięcia"
kadry z programu "Chłopaki do wzięcia", prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat Box Go

Bandziorek to jeden z najbarwniejszych bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia", jednak przez jakiś czas widzowie nie mogli oglądać jego kawalerskich losów na ekranie. W nowym sezonie show Polsatu wyjaśnił powód nieobecności, a także zdobył się na romantyczne porywy względem ukochanej. Jak wyglądały oświadczyny w wykonaniu sympatycznego Bandziorka i - co najważniejsze - czy zostały przyjęte?

Dlaczego Bandziorek zniknął z "Chłopaków do wzięcia"?

Bandziorek, a właściwie Krzysztof Dzierżanowski, swojego pseudonimu nie zawdzięcza przypadkowi. Uczestnik "Chłopaków do wzięcia" ma za sobą kryminalną przeszłość, a burzliwy temperament jakiś czas temu znów dał o sobie znać.

Bandziorek złamał prawo i musiał ponieść konsekwencje swojego czynu. Przerwał karierę telewizyjną i trafił za kratki. Gdy tylko odzyskał wolność, ku uciesze wrócił także przed kamery "Chłopaków do wzięcia". Trzeba przyznać, że zupełnie odmieniony i z gotowym pomysłem na przyszłość. Bandziorek pochwalił się nową partnerką. Kto zdołał zawrócić w sercu wiecznemu kawalerowi?

Skandaliczne sceny na antenie TVP. "Pan jest chamem"

Kim jest dziewczyna Bandziorka z "Chłopaków do wzięcia"?

Bandziorek po "odsiadce" zapragnął ułożyć sobie życie na nowo, w czym ma mu pomóc nowa towarzyszka. Ulubieniec widzów zakochał się bez opamiętania w Danusi, z którą połączyła go skomplikowana przeszłość.

Nowa dziewczyna Bandziorka z programu "Chłopaki do wzięcia" ma za sobą bolesny związek, ponieważ jej były mąż cierpiał na alkoholizm. Mimo że ciężkie doświadczenia wywołały w niej traumę, nie zamierza zakazywać spożywania wyskokowych trunków swojemu nowemu wybrankowi. 

- Ja mu nie zabronię, pracuje ciężko, to jednego piwka czemu ma nie wypić. Toż to wszystko jest dla ludzi, ale nie żeby chlał, bo ja miałam męża alkoholika i wiem, co to znaczy. Napatrzyłam się w swoim życiu i namęczyłam - wytłumaczyła przed kamerami "Chłopaków do wzięcia" Danusia, która wraz z przyszłą teściową czekała na powracającego z więzienia Bandziorka. Tego, co zamierzał zrobić po powrocie, widzowie zupełnie się nie spodziewali.

"Chłopaki do wzięcia". Tak wyglądały oświadczyny Bandziorka

Zresocjalizowany Bandziorek powrócił do domu rodzinnego z dwoma bukietami kwiatów. Pierwszy wręczył mamie, którą przeprosił za to, że sprawił jej mnóstwo problemów. Seniorka wybaczyła synowi i obdarowała go całusem w policzek. Wówczas napędzony siłą uczucia Bandziorek skierował swoje kroki do utęsknionej ukochanej.

Oświadczyny Bandziorka z "Chłopaków do wzięcia" wyglądały jak wyjęte z romantycznych powieści. Bohater uklęknął przed Danusią, podarował jej piękną wiązankę czerwonych róż i spytał, czy zostanie jego żoną.

- Nie wiem, zastanowię się, ale raczej tak - odparła wyraźnie uradowana Danusia, która kilka sekund później z dumą dzierżyła na palcu pierścionek zaręczynowy. 

- Nie spodziewałam się, że u teściowej poprosi mnie o rękę. W takiej sytuacji, w tych klimatach  mówiła przyszła żona Bandziorka, gdy emocje opadły.  Bandziorek dodał, że kobieta sama dokonała wyboru pierścionka kilka dni wcześniej. Jak sądzicie, czy Danusia i Bandziorek mają szansę na wielką miłość na całe życie? Wszystko wskazuje na to, że tak, ponieważ zakochani narzeczeni już razem zamieszkali i urządzają swój dom.

Oświadczyny Bandziorka. Fot. kadr z programu Chłopaki do wzięcia, prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat Box Go.jpg
Oświadczyny Bandziorka. Fot. kadr z programu Chłopaki do wzięcia, prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat Box Go

Źródło: "Chłopaki do wzięcia" Polsat Play