Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Rolnik szuka żony". Kim jest kandydatka Waldemara, Ewa? Już wcześniej pojawiła się w telewizji
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 02.10.2023 11:45

"Rolnik szuka żony". Kim jest kandydatka Waldemara, Ewa? Już wcześniej pojawiła się w telewizji

Waldemar i Ewa "Rolnik szuka żony"
Facebook: Rolnik szuka żony TVP

W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" mogliśmy poznać pierwsze wybory uczestników, a ich decyzjom towarzyszyły ogromne emocje. Nie brakowało łez rozczarowania lub radości, a wyjątkowo poruszające chwile przeżywać mogliśmy z Waldemarem. 41-letni rolnik postanowił wybrać Ewę, a widzowie rozpoczęli "sprawdzanie" kobiety.

Waldemar zdecydował się na bliższe poznanie z Ewą, Dorotą i Anną

Widzowie "Rolnik szuka żony" nie mieli wątpliwości, że Waldemar i Ewa wpadli sobie w oko, a zdaniem wielu uczestnicy programu z pewnością skończą jako para. Widzowie już rozpoczęli swoje śledztwo i odkryli kolejne informacje na temat kandydatki rolnika z Kujaw.

Waldemar nie zaczął swojej przygody z programem najlepiej, podpadając wielu widzom. Na początku sprawiał wrażenie bawidamka, czym nie zdobył sympatii wielbicieli programu. Szczęśliwie jego "bajera" w rzeczywistości nie była narzędziem do zdobywania kolejnych serc niewieścich i "Waldi" faktycznie pojawił się w programie w poszukiwaniu miłości.

ZOBACZ TAKŻE: TVP ma problemy. Fani mają "dowody" na to, że "Rolnik szuka żony" jest ustawiony
 

Gdzie uciekł poszukiwany Sebastian Majtczak? Ten trop oznacza kłopoty

Ewa od początku jest faworytką widzów. Postanowili bliżej się jej przyjrzeć

41-letni mieszkaniec Kujaw prywatnie jest wielbicielem dobrego kina, tańców towarzyskich, prowadzi gospodarstwo wraz z tatą, jest specjalistą od turystyki i hotelarstwa oraz wychowuje 7-letniego syna. Nic dziwnego, że o jego względy zabiegało aż pięć różnych kobiet.

W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" Waldemar wybrał pięć kobiet, które musiały wykonać specjalne zadanie, które miało pomóc uczestnikom poznać się nawzajem. Kandydatki 41-latka stanęły przed wyzwaniem, aby namalować plakat filmowy. Ostatecznie Waldemar wybrał Dorotę, Anię oraz Ewę, która jest faworytką rolnika... i widzów.

- Wiesz Ewka, w tańcu dobrze się czuje drugą osobę. Taniec bardzo zbliża też, zwłaszcza rumba - czarował Ewę 41-letni rolnik z Kujaw, a ta wydawała się zachwycona tym faktem.

Ewa jest bardzo muzykalna. W sieci usłyszeć można jej utwory

Zdaniem widzów to właśnie pomiędzy Waldemarem i Ewą zaobserwować można najwięcej chemii, choć dzieli ich dość duża różnica wieku. Kandydatka rolnika urodziła się 13 marca 1993 roku, pochodzi z Wyrzyska w Wielkopolsce i pochodzi z rodziny z muzycznymi tradycjami.

Ewa Kryza jest mamą 6-letniego Juliana, który z pewnością dogadałby się z 7-letnim synem Waldemara. Kobieta uwielbia podróże, grę w tenisa stołowego, spacery oraz filmy. Fani ustalili, że kobieta prywatnie zajmuje się śpiewem i opublikowała kilka swoich utworów w serwisie YouTube. Jeden z jej utworów udostępniamy na końcu artykułu.

Na co dzień wokalistka śpiewa na weselach oraz różnorakich lokalnych imprezach, a kilka lat temu marzyła o wielkiej karierze i próbowała swoich sił w "Idolu" i "Disco Star". Z pewnością ma niemałe parcie na szkło i widzowie z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki "Rolnik szuka żony", w których Ewa konkurować będzie o względy Waldemara z 39-letnią Anną oraz 34-letnią Dorotą.