Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Plażowicz natknął się na tajemniczą kulę. Od razu powiadomił służby
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 22.02.2023 16:07

Plażowicz natknął się na tajemniczą kulę. Od razu powiadomił służby

None
Kula na plaży w Japonii Źródło: NHK

Pewien mężczyzna spacerując po plaży zauważył ogromną, metalową kulę. Na miejscu trwają obecnie prace funkcjonariuszy nad nietypowym znaleziskiem. Narazie nie wiadomo, czym jest tajemniczy obiekt.

Japonia. Woda wyrzuciła na brzeg podejrzany obiekt

Na plaży niedaleko miasta Hamamatsu w Japonii odkryto dziwne znalezisko. Do sieci trafiły nagrania, na których widać podejrzany obiekt, który został wyrzucony na brzeg przez wodę. Żelazną kulę badają saperzy, a służby nakazały zamknąć plażę. 

Krzysztof Jackowski ujawnił nową wizję. Mówi o jednym regionie Polski, padły złowieszcze słowa

Nietypowe znalezisko w Japonii

Jeden z mieszkańców miasta Hamamatsu około godziny 9 czasu lokalnego doznał prawdziwego szoku, kiedy odkrył na plaży Enshu duży, niezidentyfikowany przedmiot. Mężczyzna natychmiast zawiadomił odpowiednie służby, a nagranie z miejsca zdarzenia zostało udostępnione między innymi przez japońską telewizję SAT TV i publiczną stację NHK.

Na kadrach można zobaczyć opustoszałą plażę i pracujących na niej umundurowanych funkcjonariuszy. Służby wydały zakaz zbliżania się do żelaznej kuli na odległość bliższą niż 200 metrów. 

Metalową kulę badają saperzy

Na miejscu odnalezienia tajemniczego obiektu pracują obecnie specjaliści. Jak informuje japońska publiczna telewizja NHK, na miejscu pojawili się saperzy. Według nieoficjalnych informacji wiadomo również, że znalezisko nie stanowi zagrożenia.

Do tej pory nie podano do informacji publicznej, czym jest nietypowy obiekt znaleziony na brzegu plaży. Macie jakieś podejrzenia?

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca.

Źródło: wprost.pl

Tagi: policja