Rozrywka.Goniec.pl

Paulina Smaszcz Iwona Pavlović Izabela Janachowska fot. TRICOLORS/East News

Paulina Smaszcz kpi z Iwony Pavlović i Izabeli Janachowskiej. Puściły jej hamulce

8 Listopada 2022

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Paulina Smaszcz była gościem Anny Zejdler w podcaście "Porażka, czyli sukces". Podczas rozmowy pokusiła się o ostre komentarze w stronę innych celebrytek. Oberwało się Iwonie Pavlović i Izabeli Janachowskiej.

Paulina Smaszcz uderza w Pavlović i Janachowską

O Paulinie Smaszcz zrobiło się głośno za sprawą publicznego wywlekania brudów. Kobieta najwyraźniej nie może poradzić sobie z faktem, że jej były mąż odnalazł szczęście u boku innej kobiety . Celebrytka jakiś czas temu sprowokowała Macieja Kurzajewskiego i Katarzynę Cichopek do ujawnienia ich związku, by następnie posłać w ich stronę całe multum kąśliwych uwag.

49-latka nadal nie pozwala o sobie zapomnieć. Choć wałkowany przez nią przez kilka ostatnich tygodni temat byłego męża i jego nowej partnerki trochę przycichł, 49-latka nie zamierza zejść ze świecznika i atakuje co rusz nowe osoby.

Tym razem oberwało się Iwonie Pavlović i Izabeli Janachowskiej. Kobiety w niezbyt pochlebny sposób wypowiedziały się na temat komentarzy Pauliny Smaszcz w stronę Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarka nie pozostała im dłużna na łamach podcastu "Porażka, czyli sukces".

- Co to są za ekspertki? Iwona Pavlović, która rozbiła rodzinę mężczyzny z trojgiem dzieci i troje dzieci zostało po rozwodzie? Sama nie ma dzieci i radzi mi, matce? Iza Janachowska, która wychodzi za mąż za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia, a on opuszcza żonę, która jest w średnim wieku? - nie przebierała w słowach w rozmowie z Anną Zejdler.

Paulina Smaszcz stwierdziła, że wielu celebrytów niepotrzebnie zabiera głos w sprawach, które według niej powinni przemilczeć. Tymczasem to właśnie ona w ostatnim czasie nie szczędzi komentarzy na temat obecnego związku partnera, z którym łączą ją właściwie już tylko dzieci. Powiało hipokryzją?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Podcast "Porażka, czyli sukces"

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Ewa Bilan-Stoch zaapelowała o pilną pomoc. Żona Kamila Stocha nawiązała do dramatu Kubackich
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Allan Krupa szykuje się do ślubu? Syn Edyty Górniak wyjawił, kiedy będzie gotowy
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska zabrała głos w sprawie Jana Pawła II. Stanęła w obronie polskiego papieża
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Rozpromieniona Dominika Gwit na pierwszym urlopie z synkiem. Dodała wyjątkowe zdjęcie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan wróci do TVP? Gwiazda zdradziła, co musi się stać, by było to możliwe
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jarosław Jakimowicz na wojnie z kolejną gwiazdą. Oczernił ją publicznie
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]