Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor reaguje na plotki o niepojawieniu się na planie i pobycie w szpitalu
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 28.10.2022 09:25

„Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor reaguje na plotki o niepojawieniu się na planie i pobycie w szpitalu

Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor, fot. instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Fani programu „Nasz nowy dom” i jego rudowłosej gospodyni kilka dni temu mogli poczuć się zaniepokojeni. Media obiegła bowiem złowroga wieść, jakoby Katarzyna Dowbor nie pojawiła się na planie show i trafiła do szpitala. Dziennikarka postanowiła odnieść się do tych plotek.

„Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor trafiła do szpitala. Prawda czy fałsz?

Prasa kolorowa na podstawie jedynie sobie znanych źródeł zwietrzyła skandal i poinformowała o tym, jakoby Dowbor opuściła plan zdjęciowy do hitu Polsatu, z którego trafiła prosto do szpitala. Jak się okazuje, w tych plotkach było ziarenko prawdy.

Rzeczywiście, teściowa Joanny Koroniewskiej odwiedziła mury medyków, jednak nie był to żaden nagły wypadek, a od dawna zaplanowana wizyta. Celebrytka musi stawiać się na regularnych badaniach i kontrolować swój stan zdrowia, ponieważ jakiś czas temu zdecydowała się na operację wycięcia tarczycy.

Prawdą więc jest, że pojawiła się w szpitalu, jednak wykonanie profilaktycznych badań nie zostało opłacone absencją na nagraniach do programu "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odniosła się do tych zarzutów.

Nie, to jakaś bzdura. Ktoś sobie to wymyślił. […] To nie jest tak, że ja się nie pojawiłam na nagraniach, ponieważ my teraz mamy przerwę w nagraniach i to jest do sprawdzenia w produkcji. Zaczynamy zdjęcia dopiero po Wszystkich Świętych i ja specjalnie to zaplanowałam na czas, kiedy mam przerwę, żeby się przebadać – oświadczyła, po czym już nieco bardziej rozzłoszczona dodała:

No Boże, czy ja już nie mogę badań profilaktycznych zrobić? Ktoś z pacjentów pewnie mnie rozpoznał i doniósł, że byłam w szpitalu – wyjaśniła w rozmowie z portalem Plejada.

„Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor kipi zdrowiem

Gwiazda programu remontującego ubogie domostwa zapewniła również, że pomimo wizyty u lekarzy nie boryka się z żadnymi dolegliwościami, a jej zdrowie jest niemal na medal. W rozmowie z Plejadą nie omieszkała także odkrywczo zauważyć, że warto się badać.

Każdy powinien zrobić profilaktyczne badania, więc ja zrobiłam i jestem zdrowa jak byk! (śmiech). Wszystko jest dobrze, nic złego się nie dzieje. Mamy przerwę, musimy troszkę odpocząć, bo potem pracujemy non stop do marca. Trzeba zadbać o siebie. Oprócz tego, że trzeba pójść do fryzjera czy kosmetyczki, to jeszcze trzeba zrobić sobie badania, bo to jest ważniejsze – podsumowała Katarzyna Dowbor.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: