Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Miliony Polaków w końcu się doczekało. Dziś wieczorem włączą Polsat i długo nie zmienią programu
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 26.05.2023 18:19

Miliony Polaków w końcu się doczekało. Dziś wieczorem włączą Polsat i długo nie zmienią programu

pilot do tv
Pixabay

Telewizja Polsat po raz kolejny zaprasza na SuperHit Festival w Sopocie. Zapowiada się niesamowite widowisko, podczas którego wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. W tym roku wypada okrągła 20. rocznica wydarzenia, a w związku z tym możemy się spodziewać niezapomnianych występów. Kto wystąpi w Sopocie? Sprawdźcie.

Już dziś startuje Polsat SuperHit Festiwal

Już w ten weekend odbędzie się jubileuszowa edycja Polsat SuperHit Festiwal. Impreza zapowiada się spektakularnie, gdyż w tym roku przypada 20. rocznica. Biorąc pod uwagę te okoliczności, organizatorzy przygotowali niesamowite występy. Na scenie zaśpiewają ulubieni polscy wykonawcy, a także pojawią się najbardziej znane kabarety. W rolach prowadzących wystąpią m.in. Doda, Karolina Gilon i oczywiście niezastąpiony Krzysztof Ibisz. 

Biletów na pierwszy i drugi dzień wydarzenia niestety już nie ma, ale zostało jeszcze trochę wejściówek na 28 maja. A dla tych, którzy na koncertach na żywo być nie mogą lub przegapili moment sprzedaży biletów, pozostaje zasiąść przed telewizorami i wczuć się w imprezowy, wakacyjny klimat widowiska.

Nowe fakty ws. małżeństwa z Warszawy. Zaskakujące doniesienia od właściciela pensjonatu

Zapowiada się niesamowite widowisko. Największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej!

Polsat SuperHit Festiwal startuje już dziś, 26 maja o 20:00. Tego dnia na scenie zaśpiewają największe gwiazdy polskiej branży muzycznej. Zapowiada się szalenie ciekawie! Jest na co czekać. Wystąpią m.in. Doda, Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa, Smolasty, Dawid Kwiatkowski, Bajm.

Kolejnego dnia, w sobotę zaprezentują się kolejni znakomici artyści. Niektórzy z nich zagrają koncerty jubileuszowe. Bo właśnie ten dzień jest poświęcony dwudziestoleciu głośnej imprezy. Na scenie swój popis dadzą Maryla Rodowicz T.Love, Michał Szpak, Kayah, Paweł Domagała, Edyta Górniak, Alicja Majewska, Golec uOrkiestra i wielu innych. Będzie to chyba najgorętszy wieczór weekendu.

Trzeci dzień należy do kabaretów. Znane i lubiane gwiazdy pojawią się na scenie, żeby rozbawić spragnionych rozrywki gości. Pośród nich wystąpią np. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Jerzy Kryszak, Marcin Daniec, Kabaret Młodych Panów.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo przez stację Polsat

Całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo przez stację Polsat. A w związku z tym nic nie umknie nawet tym, którzy do Sopotu się nie wybiorą. Czeka nas znakomita zabawa w wakacyjnych klimatach.