Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Michał Wiśniewski chciał pomóc chorej mamie. Usłyszał przykre słowa o swoim stanie zdrowia
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.01.2023 16:34

Michał Wiśniewski chciał pomóc chorej mamie. Usłyszał przykre słowa o swoim stanie zdrowia

Michał Wiśniewski opublikował niepokojące nagranie, lider "Ich Troje" jest chory?
Instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski chciał pomóc chorej mamie, ale usłyszał druzgocące słowa na temat własnego stanu zdrowia. Lider "Ich Troje" jeszcze dzień wcześniej nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Wszystko przez chorobę.

Michał Wiśniewski ujawnił, że jego mama choruje

Michał Wiśniewski w środę postanowił otworzyć się przed obserwatorami. Gwiazdor na Instagramie wyznał, że jego mama ciężko choruje i jest w szpitalu.

Lider "Ich Troje" znalazł się w sytuacji, w której zmuszony został do wykorzystania zasięgów w sieci. Wszystko po to, by pomóc chorej mamie.

- Zwracam się do państwa z prośbą o pomoc. Myślałem, że nie będę musiał wszystkim opowiadać tej historii, dlatego nikogo nie informowałem, ale teraz potrzebuję. Potrzebuję krwi grupy 0 Rh-, dla mojej mamy, która leży w Warszawie. Ona potrzebuje waszej pomocy, nas wszystkich, ja zresztą zrobię to samo. Oddam, bo mam taką samą grupę krwi jak ona - mówił do kamery przejęty i wyraźnie poruszony Michał Wiśniewski.

W czwartek wokalista ponownie zabrał głos. Ujawnił, że w centrum krwiodawstwa usłyszał druzgocące słowa. Nie tylko mama Michała Wiśniewskiego ma problemy zdrowotne?

Michał Wiśniewski nie mógł oddać krwi, wszystko przez stan jego zdrowia

Fani lidera "Ich Troje" z niepokojem przyjęli wiadomość, że mama Michała Wiśniewskiego jest chora. Gwiazdor wydawał się poruszony otrzymanym wsparciem. - Bardzo dziękuję za wczorajszy odzew, to było bardzo miłe i dało mi mnóstwo pozytywnej energii, ponieważ jestem pierwszy raz w takiej potrzebie to bardzo się cieszę, że mam na kogo liczyć, to dużo dla mnie znaczy - powiedział na Instagramie.

Michał Wiśniewski przyznał, że "wczoraj było dramatycznie", ale był to efekt emocji. - Moja mama jest właśnie operowana - powiedział niespodziewanie lider "Ich Troje". Ujawnił także, że kiedy chciał oddać dla mamy krew usłyszał druzgocące słowa.

- Pojechałem rano do centrum krwiodawstwa i niestety nie mogę oddać krwi ze względu na przebyty nowotwór, leczenie łuszczycowe - oświadczył Michał Wiśniewski. Wszystko przez przebyte ciężkie choroby.

- Mimo to, że mam to 0RH- to nie mogę go wykorzystać - dodał lider "Ich Troje". Wielu fanów zada sobie pytanie "Kiedy chorował Michał Wiśniewski"? Wyjaśniamy. Gwiazdor zmagał się z rakiem w 2014 r.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl, jastrzabpost

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!