Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Małgorzata Rozenek kończy 45 lat. Jaka była jej droga na szczyt?
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 01.06.2023 16:52

Małgorzata Rozenek kończy 45 lat. Jaka była jej droga na szczyt?

Małgorzata Rozenek
Kapif

Małgorzata Rozenek 1. czerwca świętuje swoje 45. urodziny, chociaż teorie spiskowe na jej metrykę patrzą inaczej. Abstrahując od tych niejasności, warto odnotować, że gwiazda TVN przez ostatnie kilkanaście lat potrafiła osiągnąć naprawdę wiele. Jaka toczyła się wyboista droga Małgorzaty Rozenek na szczyt? Wszystko zaczęło się od castingu ze stringami w roli głównej. 

Małgorzata Rozenek zapracowała na status gwiazy

Małgorzata Rozenek spełnia się jako prezenterka w "Dzień dobry TVN", na Instagramie obserwują ją miliony, ma kochającego męża i gromadkę dzieci. Te imponujące osiągnięcia rzeczywiście robią wrażenie, jednak popularna celebrytka musiała na to ciężko pracować. 

Statusu gwiazdy nie otrzymała od razu, chociaż już po swoim pierwszym programie można było przypuszczać, że na krajowym poletku pojawiła się nowa obiecująca twarz. Od czego wszystko się zaczęło?  45. urodziny Małgorzaty Rozenek to idealna okazja, by o tym przypomnieć.

Katarzyna Dowbor wyremontuje kolejny dom. Zaskakujące informacje

Malgorzata Rozenek została "Perfekcyjną Panią domu"

Małgorzata Rozenek na swój pierwszy casting udała się dobrze przygotowana i z dużą determinacją,  Aspirująca prowadząca postawiła na oryginalność i niewątpliwie udało jej się wyróżnić spośród masy kobiet marzących o objęciu sterów nowego programu TVN. Chociaż w kuluarach przed laty mówiło się, że "Perfekcyjną Panią Domu" zostanie Anna Przybylska, to Edward Miszczak zachwycił się Małgorzatą Rozenek już od pierwszego wejrzenia. 

Małgorzata Rozenek na przesłuchaniu do "Perfekcyjnej" przyniosła ze sobą własne roboty ciasteczka, którymi ochoczo częstowała komisję oceniającą. Pochwaliła się też doskonałą umiejętnością wykorzystania stringów w sprzątaniu. To wystarczyło, by nikomu nieznana była żona Jacka Rozenka dostała szansę pokazania się w telewizji. 

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek. Fot. Kapif.jpg
Fot. Kapif

Po sukcesie "Perfekcyjnej Pani Domu" przyszedł czas na nowe wyzwania. W "Azja Express" razem z Radosławem Majdanem zdobyła serca widzów, co zaowocowało autorskim "Iron Majdan". W "Projekt lady" Małgorzata Rozenek również nie zawiodła, chociaż nie była jedyną gwiazdą show. W ciągu kilkunastu lat udało jej się zbudować wizerunek, dzięki któremu spełniła swoje największe marzenie. 

Małgorzata Rozenek dopięła swego i została gospodynią "Dzień dobry TVN". Umiejętności prowadzenia programu na żywo nie były jej najmocniejszą stroną, jednak gorliwość i charyzma pozwoliły jej utrzymać się na stanowisku pomimo licznych wpadek. 

Małgorzata Rozenek. Fot. Kapif.jpg
Fot. Kapif

Małgorzata Rozenek jest szczęsliwą żoną Radosława Majdana

Pierwszym mężem Małgorzaty Rozenek była miłość z czasów studenckich. Małżeństwo z Łukaszem Bukaczewskim nie przetrwało próby czasu. Na życiowej drodze celebrytki pojawił się wówczas popularny aktor z "Klanu". W czasie związku z Jackiem Rozenkiem ich rodzina powiększyła się o dwóch synów - Tadeusza i Stanisława. 

Małgorzata Rozenek pozostaje w dobrych relacjach z Jackiem Rozenkiem, jednak z nim także nie udało jej się zbudować fundamentów pod romantyczną relację na całe życie. Gdy na jednym z bankietów wschodząca gwiazda TVN zapoznała Radosława Majdana, nikt nie wróżył im sukcesu. Los okazał się przewrotny i zakochani są razem od 2013 roku. Owocem tej miłości został mały Henryk. Czy wszyscy będą wspólnie świętować jej urodziny? Rok temu zajęta Małgorzata Rozenek nie znalazła na to czasu. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Fot. Kapif.jpg
Fot Kapif

- Ja naprawdę nie mam kiedy obchodzić tych urodzin. Obiecałam Radosławowi, bo on jest trochę niepocieszony, gdyż chciałby sprawić mi jakąś przyjemność, że w przyszłym roku. Na 45. urodziny. To będzie bardziej okrągła data. Zaplanujemy to, że kładziemy nacisk na moje urodziny, ale w tym roku naprawdę nie mam kiedy - zapowiadała gwiazda na łamach Jastrząb Post. A zatem czekamy na zdjęcia z wielkiej jubileuszowej imprezy! Czego życzycie Małgorzacie Rozenek?

Źródło: Jastrząb Post