Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Jacek Rozenek ma dług wdzięczności wobec Małgorzaty Rozenek. Wyjawił, co robi dla niego była żona
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 29.03.2023 13:30

Jacek Rozenek ma dług wdzięczności wobec Małgorzaty Rozenek. Wyjawił, co robi dla niego była żona

Małgorzata Rozenek Jacek Rozenek
Kapif

Jacek Rozenek kilka lat temu spojrzał śmierci prosto w oczy, jednak po długim pobycie w szpitalu i jeszcze dłuższej rehabilitacji udało mu się wykaraskać ze zdrowotnego, poudarowego potrzasku. Powrócił do zdrowia. Niestety, ten proces kosztował go całe oszczędności. Aktor dodatkowo musiał zaciągnąć pożyczki, które teraz pochłaniają lwią część jego zarobków. Na szczęście w trudnych chwilach może liczyć na byłą żonę. W jaki sposób Małgorzata Rozenek mu pomaga? Nie każdą kobietę byłoby na to stać (dosłownie i w przenośni). 

Małżeństwo Jacka Rozenka

Jacek Rozenek poślubił Małgorzatę Rozenek (z domu Kostrzewską) w 2003 roku. Zakochani trwali w małżeństwie przez równe dziesięć lat, a owocami tego związku są siedemnastoletni syn Stanisław oraz trzynastoletki Tadeusz. Dzieci urodziły się dzięki metodzie in-vitro, o czym ich matka wielokrotnie wspominała w wywiadach, propagując rządowe dofinansowania takiej formy powiększania rodziny. 

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek rozwiedli się w 2013 roku. Każde z nich poszło w swoją stronę, jednak pozostali w dobrych stosunkach i wspólnie ustalali wszystkie ważne decyzje dotyczące wychowania nastolatków. Udało im się zachować spokój i klasę, która jest pomiędzy dawnymi małżonkami również dziś. 

Już wkrótce listonosze zapukają do drzwi milionów Polaków, niosą złe wieści. Wręczą ważne pismo

Jacek Rozenek wpadł w długi

Po rozwodzie Jacek Rozenek wiódł dostatnie życie i nie narzekał na brak zawodowych propozycji. Pieniędzy mu nie brakowało i udało mu się zgromadzić spore oszczędności na czarną godzinę. Nie przypuszczał jednak, że nadejdzie tak szybko. Aktor dostał udaru, a gdy trafił do szpitala, lekarze nie mieli dobrych wieści dla jego najbliższych. Małgorzata Rozenek z dziećmi ruszyła w drogę, by ostatni raz się z nim pożegnać. Na szczęście Jacek Rozenek wskutek determinacji, chęci życia oraz długiej i żmudnej rehabilitacji wrócił do zdrowia. Niestety, te starania pochłonęły wszystkiego zarobione do tego czasu pieniądze. 

Wyrwanie się z objęć śmierci kosztowało Jacka Rozenka cały majątek. Musiał sprzedać dom, jednak nawet to nie odciągnęło perspektywy ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Dzięki pomocy specjalistów udało się załagodzić kwestię spłaty długów i teraz Jacek Rozenek powoli stara się wyjść na prostą, spłacając comiesięczne raty. 

Jacek Rozenek ma dług wdzięczności wobec Małgorzaty Rozenek

Zaległe płatności pochłaniają dużą część jego aktualnych zarobków. “Na życie” zostawałoby mu jeszcze mniej, gdyby nie szlachetność Małgorzaty Rozenek. Gospodyni "Dzień dobry TVN" wspiera byłego partnera w stanięciu na nogi i nie wymaga od niego płacenia alimentów na synów. 

- Małgosia wspiera mnie w alimentach, nie wymaga ich ode mnie. Spłacam straszne długi, straszne. Jakoś idzie w dobra stronę, w bardzo dobrą. Teraz jest w ogóle lepiej. Mogłem marzyć o takiej sytuacji. Taka postawa jest godna pochwały - orzekł Jacek Rozenek w Fakcie. Spodziewaliście się tego po Małgorzacie Rozenek?

 

Źródło: Fakt