Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Małgorzata Rozenek poprowadzi kolejną edycję programu „In Vitro. Nauka czy cud?”
Karolina Kruszewska
Karolina Kruszewska 24.11.2022 12:57

Małgorzata Rozenek poprowadzi kolejną edycję programu „In Vitro. Nauka czy cud?”

Małgorzata Rozenek-Majdan
(fot. materiały prasowe TVN)

„In Vitro. Nauka czy cud?” znów pojawi się w telewizji. Drugą edycję poprowadzi ponownie Małgorzata Rozenek-Majdan, dla której tematyka in vitro jest niezwykle istotna. Na własnej skórze przekonała się z czym muszą się mierzyć kobiety mające trudności z zajściem w ciążę. Dzięki metodzie in vitro, trzykrotnie została mamą. 

„In Vitro. Nauka czy cud? 2” - Małgorzata Rozenek-Majdan przybliży widzom temat in vitro

„In Vitro. Nauka czy cud? 2” to kolejna odsłona cyklu o ludziach, którzy mimo ogromnych trudności, marzą o tym, żeby zostać rodzicami. To także historia lekarzy, którzy z pomocą nauki pomagają to marzenie spełnić. Małgorzata Rozenek-Majdan będzie towarzyszyła bohaterom programu na każdym z etapów procedury, zarówno w tych najszczęśliwszych, ale też i najtrudniejszych chwilach.

„In Vitro. Nauka czy cud? 2” - bohaterowie programu

W nowej odsłonie programu widzowie dowiedzą się, jak potoczyły się losy Jadwigi i Andrzeja - uczestników poprzedniego cyklu. Poznają także 4 pary nowych bohaterów. Wśród nich będą Krystyna i Rafał, dla których decyzja o posiadaniu dziecka nie była łatwa i oczywista. Krysia obawiała się, że mogłaby przekazać potomstwu chorobę genetyczną, na którą cierpi. Odkąd okazało się, że jest to mało prawdopodobne, usiłuje zajść w ciążę. To właśnie w tym cyklu dokumentalnym podda się pierwszemu zabiegowi in vitro.

Karolina i Łukasz od 5 lat starają się o dziecko. Małżonkowie badali się w klinice leczenia niepłodności i konsultowali z immunologiem. Mają za sobą już jedną, niestety nieudaną, próbę in vitro. W programie, podejmą się kolejnej. Do grona uczestników dołączą również Joanna i Paweł, którzy przeszli długą drogę w staraniach o potomstwo i są już po dwóch procedurach in vitro. Nie poddają się w walce o marzenia i są gotowi na kolejne podejście. Jadwiga i Mateusz to ostatnia para bohaterów. Są małżeństwem od 13 lat i do pełni szczęścia brakuje im tylko dziecka. Mimo wszelkich starań, Jadzi nigdy nie udało się zajść w ciążę. W programie po raz pierwszy podda się metodzie in vitro.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: materiały prasowe