Rozrywka.Goniec.pl

Instagram/magdagessler_official

Magda Gessler świętowała ślub syna. Piękna uroczystość, można pozazdrościć

26 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Magda Gessler świętowała ślub swojego syna, Tadeusza Muellera. Uroczystość odbyła się na statku, a obecni byli wszyscy najważniejsi członkowie rodziny. Pan młody ubrał się również modnie i bardzo stylowo - zaskoczył wszystkich kolorem marynarki. Co za piękna uroczystość.

Wiele zdjęć podczas ślubu wykonała obecna również na miejscu Lara Gessler. W skasowanym już przez Magdę Gessler nagraniu ze ślubu harcowała na parkiecie.

Magda Gessler świętowała ślub swojego syna! Piękna uroczystość, można pozazdrościć

Magda Gessler miała co świętować - jej pierworodne dziecko, syn Tadeusz Mueller, wziął ślub ze swoją wybranką, Małgorzatą Downar. Państwo Muellerowie wybrali na uroczystość statek, którym wypłynęli na suchego przestwór oceanu i tam powiedzieli sobie "tak" w obecności rodziny i przyjaciół.

Tadeusz jest synem Magdy Gessler i Volkharta Muellera, korespondenta "Der Spiegel", który zmarł po chorobie w 1987 roku. Mueller był wielką miłością królowej polskiej gastronomii.

Na co dzień syn Magdy Gessler zajmuje się... farmą. Prawdziwy polski farmer wspomaga biznes gastronomiczny i hoduje tam własne warzywa i owoce, trzymając się wszystkich ekologicznych wytycznych, by w ten sposób tworzyć sprawdzone źródło produktów trafiających na stoły największych polskich restauracji.

Ślub Tadeusza Muellera i Małgorzaty Downar był rzeczywiście nie z tej ziemi. Sprzyjały też temu stroje państwa młodych - różowa marynarka Tadeusza i krótka biała sukienka Małgorzaty. Para wydawała się być ze sobą bardzo szczęśliwa.

Historia ich miłości nie jest długa, ale wiadomo, że Tadeusz trafił na Małgorzatę niedługo po tym, jak rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką. Bardzo szybko udało im się znaleźć wspólny język i ostatecznie zdecydowali się na ślub.

Uroczystość zaślubin odbyła się w Mikołajkach na Mazurach. Żaglowiec Chopin wypłynął na środek Jeziora Mikołajskiego i w ciągu tego krótkiego rejsu para została mężem i żoną.

A tuż po ślubie Magda Gessler wywijała na parkiecie ze swoim synem i nie mogła się doczekać tańca, słysząc znajome rytmy. Kocie ruchy pokazała też ciężarna Lara Gessler , bawiąca się na weselu brata równie szampańsko.

magda gessler 1
lara gessler 1
magda gessler 2
magda gessler 3
magda gessler 4
magda gessler 5
magda gessler 6

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Joanna Krupa zamieściła na Instagramie zadziwiające zdjęcie. Jej przyjaciele są zaniepokojeni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz nie spełni swojego marzenia? Rodzinę gwiazdy obiegła przykra wiadomość
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Rozenek ma dług wdzięczności wobec Małgorzaty Rozenek. Wyjawił, co robi dla niego była żona
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Tomasz Komenda walczył o potężne odszkodowanie, kwota robi wrażenie. Ile finalnie otrzymał?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Bosacka nie gryzła się w język, wypunktowała płatki Viki Gabor. "Przetworzony chłam"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anita Werner skończyła 45 lat. Bardzo dba o sylwetkę, zdradziła swój sekret
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]