Rozrywka.Goniec.pl

Maciej Kurzajewski Paulina Smaszcz Pawel Wodzynski/East News TRICOLORS/East News

Maciej Kurzajewski odpowiedział na zaczepki Smaszcz: "Nie pozwolę by raniła bliskie mi osoby"

9 Października 2022

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Komentarz Pauliny Smaszcz pod zdjęciem Katarzyny Cichopek odbił się szerokim echem w krajowych mediach. Wszystko wskazuje jednak na to, że to dopiero początek złośliwości 49-latki. Maciej Kurzajewski postanowił w końcu zabrać głos w tej sprawie i odpowiedział na zaczepki byłej żony.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek ucięli wszelkie spekulacje i zdecydowali się poinformować opinię publiczną o swoim związku. Para wybrała się do Jerozolimy, by uczcić 40. urodziny gwiazdy serialu "M jak miłość". To właśnie tam powstało selfie, które szybko stało się jednym z najczęściej komentowanych zdjęć ostatnich dni i opublikowali je na Instagramie wraz z romantycznym podpisem.

- Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny... M I Ł O Ś Ć. Pozdrawiamy z Izraela - napisała Katarzyna Cichopek pod zdjęciem z ukochanym.

O wspólnym wyjeździe tych dwojga do Ziemi Świętej mogliśmy się dowiedzieć jednak nieco wcześniej za sprawą kąśliwych komentarzy byłej żony Macieja Kurzajewskiego - Pauliny Smaszcz.

- Kasiu, sto lat!!! Cieszę się, że Maciej zabrał Ciebie do Izraela, który zna doskonale i spędzacie wspaniale Twoje 40 urodziny!!! Sto lat!!! Sto lat!!! - zaczęła pozornie miły komentarz, w którym jednak w dalszej części pojawiło się sporo złośliwości.

- Kasiu, zapytaj @maciejkurzajewski co zorganizował dla mnie, jako Matki swoich dzieci, na moje 40 urodziny? Odpowiedź brzmi NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo KŁAMCY, tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu? Mimo wszystko, spędzaj swoje urodziny WSPANIALE - dodała rozemocjonowana Smaszcz.

Komentarze szybko zniknęły z sieci, a zakochani zdawali się nie przejmować przytykami 49-latki. Szybko okazało się jednak, że to dopiero początek szpilek wbijanych przez Smaszcz w byłego męża i jego nową partnerkę. Kobieta wyraźnie zasugerowała, że Cichopek i Kurzajewski oszukiwali wszystkich wokół. Wspomniała również o Marcinie Hakielu, wychwalając go pod niebiosa.

- Teraz w moim życiu i w życiu moich synów nowe, wspaniałe, życiowe wyzwania, a dla mnie zawsze dobro dzieci było i jest najważniejsze. Również dobro Kasi dzieci i pana @marcinhakiel , który jako jedyny miał odwagę powiedzieć o zdradach, które trwały od realizacji programu CZAR PAR. Pan Marcin jest mądrym mężczyzną, który już buduje swoje szczęście i bardzo trzymam za niego kciuki. - napisała na swoim Instagramie.

Maciej Kurzajewski ostrzega byłą żonę

Obecny partner Katarzyny Cichopek w końcu nie wytrzymał. Dziennikarz udostępnił na Instagramie wpis, w którym ostrzega byłą żonę.

- Nigdy nie komentowałem relacji z moją byłą żoną, ani tego, co działo się wewnątrz rodziny. Nadal nie zamierzam tego robić, ale też nie pozwolę, by moja była żona, z którą - przypominam - rozwiodłem się przed trzema laty, swoimi wypowiedziami celowo wprowadzała w błąd opinię publiczną, i tym samym raniła mnie i bliskie mi osoby - napisał.

Myślicie, że to koniec słownych przepychanek między byłymi małżonkami? Wiele wskazuje na to, że to dopiero początek medialnej wojny, a Paulina Smaszcz jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa.

Będzie nam miło, jeśli jutro rano odwiedzisz naszą stronę główną - Goniec.pl

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Ewa Bilan-Stoch zaapelowała o pilną pomoc. Żona Kamila Stocha nawiązała do dramatu Kubackich
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Allan Krupa szykuje się do ślubu? Syn Edyty Górniak wyjawił, kiedy będzie gotowy
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska zabrała głos w sprawie Jana Pawła II. Stanęła w obronie polskiego papieża
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Rozpromieniona Dominika Gwit na pierwszym urlopie z synkiem. Dodała wyjątkowe zdjęcie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan wróci do TVP? Gwiazda zdradziła, co musi się stać, by było to możliwe
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jarosław Jakimowicz na wojnie z kolejną gwiazdą. Oczernił ją publicznie
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]