Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kwaśniewscy świętują 42. rocznicę ślubu. Polityk szykuje niespodziankę dla żony
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 23.11.2021 11:34

Kwaśniewscy świętują 42. rocznicę ślubu. Polityk szykuje niespodziankę dla żony

Jolanta Kwaśniewska
Tricolors/East News

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy tworzą jedną z najbardziej lubianych par w Polsce. Ślub cywilny wzięli w 1979 roku. Na ceremonię kościelną zdecydowali się 26 lat później.

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy obchodzą 42. rocznicę ślubu. Były prezydent zdradził, że przygotował z tej okazji wyjątkową niespodziankę dla swojej małżonki. Opowiedział też o tym, jak wygląda ich obecna relacja.

Historia pięknej miłości

Jolanta Kwaśniewska ma powód do radości. Jej mąż, były prezydent, szykuje dla niej wyjątkową niespodziankę. Wszystko za sprawą 42. rocznicy ślubu, którą małżeństwo obchodzi w tym roku.

Para pobrała się w 1979 roku. Dwa lata później na świat przyszła córka, Aleksandra. Początki związku nie były łatwe. Późniejszy prezydent musiał bardzo zabiegać o względy Jolanty, która była świeżo po zakończonym związku.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

W rozmowie z "Super Expressem" Aleksander Kwaśniewski przyznał, że była to dla niego lekcja cierpliwości, która przyniosła efekty, na które warto było czekać. - To piękna historia miłości i cierpliwości - opowiadał były prezydent.

Najlepsi przyjaciele

Jakie rady Aleksander Kwaśniewski ma dla małżeństw, które również chcą cieszyć się tak dużym stażem? Przede wszystkim, warto być przyjaciółmi.

- Przez 42 lata trzeba wykazać się nie tylko miłością i wyrozumiałością, ale i cierpliwością - tłumaczył były polityk w rozmowie z dziennikiem - Jednocześnie muszę powiedzieć, że najważniejsze to, czego życzę wszystkim parom, to żeby poza tym być przyjaciółmi i żeby móc na siebie wzajemnie liczyć - dodał.

Kwaśniewski przyznał, że to właśnie Jolanta jest jego najlepszym przyjacielem i jest przekonany, że gdyby zapytać ją o to samo, wskazałaby na swego męża.

W rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że z okazji 42. rocznicy ślubu szykuje dla żony prawdziwą niespodziankę. Sprawa jest "ściśle tajna", ale były prezydent zdecydował się uchylić rąbka tajemnicy.

- Nie mogę dokładnie zdradzić co planuję, bo będzie to niespodzianka - orzekł Kwaśniewski - Prawdopodobnie będę chciał zabrać żonę na parę dni na przyjemny wyjazd - wyjawił.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: se.pl