Rozrywka.Goniec.pl

www.instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski

Krzysztof Rutkowski pokazał zdjęcie w nowej fryzurze. Detektyw zażartował z fanów

22 Stycznia 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

Internauci przecierali oczy na widok zdjęcia, które udostępnił na Instagramie słynny "detektyw bez licencji", ponieważ w takim wydaniu jeszcze go nie widzieli. Krzysztof Rutkowski pokazał się publicznie w nowej fryzurze, a fani zaniemówili na widok jego długich włosów.

Krzysztof Rutkowski znany jest nie tylko ze swojej działalności detektywistycznej . Słynny przedsiębiorąca i były milicjant ma swój znak rozpoznawczy, a jest nim charakterystyczna fryzura na tzw. kwadrat.

Znany prywatny detektyw od lat zaczesuje swoje włosy w ten sam sposób, a jego fryzura stała się obiektem wielu żartów. Krzysztof Rutkowski wykazał się niedawno jednak sporym poczuciem humoru oraz dystansem do siebie i pokazał się fanom w zupełnie nowej odsłonie.

Internauci byli zachwyceni nowa fryzurą Krzysztofa Rutkowskiego

Na profilu instagramowym słynnego "detektywa bez licencji" pojawiło się zdjęcie, które reklamuje firmę cateringową. Krzysztof Rutkowski zapewnił w swoim poście, że po ich daniach "nie tylko rosną mięśnie, ale także włosy" i pokazał się na fotografii w rozpuszczonych długich włosach.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Na reakcję zaskoczonych internautów nie trzeba było długo czekać. Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy od zaskoczonych metamorfozą detektywa fanów, którzy porównywali go m.in. do Tarzana oraz Zbigniewa Wodeckiego. - Niczym Tarzan, ale lepiej niż w tej poprzedniej - podzielił się opinią jeden z użytkowników Instagrama.

- Myślałem, że to Zbigniew Wodecki - napisał kolejny zaskoczony internauta.

- Detektyw Wodecki - żartowała jeszcze inna internautka.

Krzysztof Rutkowski zażartował z fanów

Większość internautów zgodnie stwierdziła jednak, że ta fryzura podoba im się o wiele bardziej niż poprzednia. Na prawdziwą metamorfozę Krzysztofa Rutkowskiego fani będą jednak musieli jeszcze poczekać, ponieważ udostępnione przez niego zdjęcie zostało najpewniej przerobione w programie graficznym, a znany prywatny detektyw wcale nie zrezygnował z układania włosów w swój charakterystyczny sposób. Wskazywać może na to druga fotografia, która najpewniej została wykonana w czasie tej samej sesji.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres  [email protected] Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Daniel Olbrychski szczerze o romansie z Marylą Rodowicz. Tego nikt się nie spodziewał
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska nagle straciła pracę, jest oburzona. "Nie akceptuję tego"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Jana Englerta nie ma żadnych granic? Co na to sławny tata?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ivan Komarenko rozwścieczył Polaków. Chcą go pozbawić obywatelstwa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Antoni Królikowski wydał ważne oświadczenie. Doszło do poważnego przestępstwa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Aktor "Czterech pancernych" zginął w pożarze. Ujawniono wyniki sekcji zwłok
Czytaj więcej >
Monika Majko

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]