Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Krzysztof Cugowski najadł się strachu na lotnisku. "Nerwy były straszne"

25 Marca 2023

Autor tekstu:

Zuzanna Ptaszyńska

Krzysztof Cugowski opowiedział dziennikarzom Faktu, dlaczego nie przemieszcza się już po Polsce samolotami. Powodem nie jest jednak lęk przed samym lataniem czy troska o ochronę klimatu. Muzyk przeżył stresujące chwile, gdy przez opóźniony samolot o mało co nie dotarł na własny koncert.

Gwiazdy chętnie przemieszczają się po Polsce samolotami

W podróżach międzymiastowych wiele polskich gwiazd i gwiazdek wybiera transport lotniczy, nawet w obrębie naszego relatywnie niedużego kraju. Istotnie, jest to najszybszy środek transportu, więc w sytuacjach podbramkowych skorzystanie z niego może być niezbędne. W Polsce raczej mało która gwiazda może pochwalić się prywatną maszyną tego typu, dlatego w naszym kraju dyskusja na temat hipokryzji celebrytów nawołujących inne osoby do działania przeciwko zmianom klimatu jest dość skromna.

Jedną z osób, która niegdyś korzystała z samolotu do przemieszczania się po Polsce, był lider Budki Suflera, Krzysztof Cugowski . W rozmowie z dziennikarzami Faktu wyjawił, co było powodem rozstania się z tym środkiem transportu. Okazuje się, że wcale nie jest to lęk przed przebywaniem tak wysoko nad ziemią czy nawet troska o ochronę środowiska.

reprezentacja Polski

Ironiczny żart sponsora reprezentacji Polski po blamażu z Czechami

CZYTAJ DALEJ

Krzysztof Cugowski zraził się do latania

Jak tłumaczył Cugowski, zraził się do latania samolotami, kiedy raz miał dotrzeć w ten sposób na swój koncert do Zielonej Góry. Niestety lot bardzo się opóźniał, co postawiło odbycie się imprezy pod znakiem zapytania.

- Mój samolot miał planowo wylecieć koło godziny 16. Miała to być spokojna i bezpieczna podróż, jednak tak się nie stało. Nikt nie wiedział, o której i czy w ogóle ten samolot wyleci, a ja tego dnia wieczorem występowałem. Nerwy były straszne, ale na szczęście miałem sprawnego kierowcę, który mnie szybko zawiózł na miejsce. Na koncert spóźniłem się tylko 15 minut - opowiedział reporterom muzyk.

Krzysztof Cugowski bezpiecznie i sprawnie dotarł na miejsce. Całe szczęście, że pomyślał o transporcie lądowym. Samolot, którym miał lecieć, dotarł do Zielonej Góry dopiero przed północą.

Muzyk woli nie ryzykować

Lider legendarnego zespołu zdecydował, że nie podejmie już ryzyka. Uznał, że polskie drogi zapewniają teraz udaną podróż. - W liniach wewnętrznych trzeba lecieć dzień wcześniej, a nie tego samego dnia, bo to jest ogromne ryzyko. Teraz gdy nasze drogi są coraz lepsze, to na koncerty się dobrze dojeżdża. Nie ma co ryzykować z samolotami, bo nie wiadomo co się może zdarzyć. A poza tym ja po każdym koncercie staram się wracać do domu, bo nie lubię hoteli, a samolotem byłoby to niemożliwe - skwitował.

Źródło: Fakt

Anna Dereszowska

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Anna Dereszowska skrytykowana przez widzów

CZYTAJ DALEJ
Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom". Samotna matka dostała nie tylko remont. Pierwszy taki przypadek w historii programu

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Poruszający występ Kayah na festiwalu w Sopocie. Piosenkarka miała do fanów ważny apel
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Spora wpadka podczas Festiwalu w Sopocie. Muniek Staszczyk i prowadzący kompletnie się pogubili
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Alicja Majewska nagrodzona w Sopocie. Jednym żartem zdobyła publikę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Polsat Superhit Festiwal 2023. Michał Szpak zaskoczył Polaków. Ten występ przejdzie do historii
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Bracia Golec zachwycili publiczność w Sopocie. Nagle na scenę weszła Nina Terentiew
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie ze stuletnią babcią. Razem świętowały urodziny
Czytaj więcej >
Zuzanna Ptaszyńska

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem doktorantką Uniwersytetu Warszawskiego w dyscyplinie nauki o polityce i administracji - stosunki międzynarodowe. Zarówno hobbystycznie, jak i naukowo zajmuję się Zjednoczonym Królestwem, interesuję się też historią popkultury oraz współczesnym kinem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]