Rozrywka.Goniec.pl > Krzysztof Cugowski

Krzysztof Cugowski

Krzysztof Cugowski, 50 Cent
01.06.2024 09:57 Krzysztof Cugowski dogadał się z 50 Centem. Zaskoczył współpracą z raperem

Nietypowa współpraca polskiego artysty z wielką gwiazdą. Amerykański raper 50 Cent w swoim utworze “Body Bags”, wykorzystał sampel z “Nocy nad Norwidem” Budki Suflera. Krzysztof Cugowski zdradził ile zyskał na kooperacji z raperem. 

Krzysztof Cugowski
17.05.2024 16:06 Taką emeryturę ma Krzysztof Cugowski. "Będę musiał śpiewać do śmierci"

Emerytury polskich celebrytów od lat budzą ogromne emocje. Wielu z nich, mimo bogatej kariery i milionów na koncie, zmaga się z nieprawdopodobnie niskimi świadczeniami z ZUS. To często zmusza ich do kontynuowania pracy na scenie pomimo podeszłego wieku. Przykładem takiej sytuacji jest Krzysztof Cugowski, wokalista legendarnej Budki Suflera, który mimo 73 lat, wciąż musi koncertować, aby utrzymać swoje standardy życia.

Krzysztof Cugowski
17.11.2023 10:37 Najpierw śmierć członka ekipy, a teraz to. Krzysztof Cugowski zabrał głos. Fani będą załamani

Krzysztof Cugowski to legendarny wokalista i jeden z liderów kultowej Budki Suflera. Jego głos kojarzy się fanom z całej Polski z największymi hitami formacji. Choć od niemal 10 lat muzyk nie należy już do zespołu, miłośnicy grupy mają nadzieję, że jeszcze kiedyś zobaczą go z zespołem na scenie. Czy jest na to szansa?

Krzysztof Cugowski i Izabela Trojanowska
16.11.2023 13:39 Jest oficjalny komunikat w sprawie Krzysztofa Cugowskiego i Izabeli Trojanowskiej. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw

Krzysztof Cugowski to legendarny wokalista i jeden z liderów kultowej Budki Suflera. Formacja wkrótce świętować będzie 50 lat działalności, której nie przerwały nawet śmierć jednego z poprzednich liderów grupy, czy zawirowania w zespole. Właśnie opublikowano komunikat, który ucieszy wiele osób.

Krzysztof Cugowski
30.08.2023 19:44 Tyle wynosi emerytura Krzysztofa Cugowskiego. Nie może sobie pozwolić na zejście ze sceny

Krzysztof Cugowski jest jednym z tych artystów, którzy nie przejmowali się swoją przyszłą emeryturą. Wokalista płacił wyjątkowo niskie składki, w związku z czym nie może liczyć teraz na wysoką kwotę. Artysta wyjawił, że nie może sobie pozwolić na zejście ze sceny. Ile wynosi emerytura wokalisty Budki Suflera?

Krzysztof Cugowski
27.08.2023 13:54 Taką emeryturę dostaje Krzysztof Cugowski. Płacił na ZUS tylko 14 groszy

Krzysztof Cugowski narzeka na wysokość swojej emerytury. 73-latek otwarcie mówi o tym, że nie jest w stanie wyżyć z tak niskiego świadczenia. Kwota nie jest jednak dla niego zaskoczeniem, bowiem przez lata płacił niewielkie składki. Przez pewien czas wydawał na ZUS zaledwie 14 groszy miesięcznie.

Krzysztof Cugowski
06.08.2023 09:03 Krzysztof Cugowski obściskiwał się z nią za kulisami koncertu TVP. Zdjęcie zza kulis w sieci

Krzysztof Cugowski wystąpił niedawno na koncercie “Łączy na Bałtyk” zorganizowanym przez TVP. Co ciekawe na wydarzeniu pojawił się w zaskakującym towarzystwie. Do sieci trafiło zdjęcie zza kulis imprezy i od razu wywołało w sieci burzę. 

Krzysztof Cugowski
03.07.2023 15:10 Smutne doniesienia z domu Krzysztofa Cugowskiego. "Opuściła nas"

Krzysztof Cugowski mierzy się właśnie z trudną sytuacją, przekazał fanom smutne wieści. Muzyk, a także jego bliscy, pożegnali kogoś bardzo ważnego dla nich. Były wokalista Budki Suflera jest zrozpaczony.

Krzysztof Cugowski
12.06.2023 09:35 Krzysztof Cugowski zaskoczył wiernych w kościele. Zaśpiewał na komunii syna

Krzysztof Cugowski nie ukrywa, że jest osobą wierzącą i religia odgrywa w jego życiu ogromne znaczenie. Podobne wartości wyznaje również jego druga żona i wraz z nim stara się zaszczepić je u syna Chrisa.

Krzysztof Cugowski
11.06.2023 23:24 Krzysztof Cugowski wszedł na scenę i się zaczęło. Opole oszalało

Finałowy koncert 60. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu swoją obecnością uświetnił Krzysztof Cugowski. Legendarny polski wokalista kolejny raz udowodnił, że od dziesięcioleci należy do ścisłej czołówki polskich gwiazd. Podczas niedzielnego występu wykonał utwór “Cień wielkiej góry” z repertuaru Budki Suflera.

Krzysztof Cugowski
31.05.2023 15:47 Zaskakujące wyznanie Krzysztofa Cugowskiego, fani są zaniepokojeni. "Finał zbliża się coraz szybciej"

Krzysztof Cugowski w niedawnym wywiadzie podzielił się z odbiorcami kilkoma zaskakującymi refleksjami dotyczącymi przyszłości. Artysta, który 30 maja skończył 73 lata, otwarcie przyznaje, że jego kariera powoli dobiega końca, a myśl o kolejnych urodzinach i przemijaniu go przeraża. Gwiazdor otworzył się w rozmowie z „Faktem”.

Krzysztof Cugowski
30.05.2023 10:23 Krzysztof Cugowski gorzko o Budce Suflera. "Powinniśmy skończyć 10 lat wcześniej"

Krzysztof Cugowski był jednym z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarzy w Polsce. Jego Budka Suflera święciła prawdziwe triumfy, a bilety na koncerty sprzedawały się w mgnieniu oka. Gwiazdor obdarzony charakterystycznym wokalem zakończył pracę z zespołem kilka lat temu. Uważa jednak, że nie był to odpowiedni moment na koniec Budki Suflera, jaką znali fani. Czego Krzysztof Cugowski żałuje w swoim życiu najbardziej?

Budka Suflera Krzysztof Cugowski
27.05.2023 16:47 Jolka z piosenki Budki Suflera istnieje naprawdę. Kim jest?

"Jolka, Jolka, pamiętasz" to jeden z największych przebojów Budki Suflera. Krzysztof Cugowski z ekipą przez dekady wykonywał ją na różnych koncertach, jednak do tej pory mało kto zadawał pytania, które wydawało się naturalne od samego powstania piosenki. Kim jest słynna kobieta, o której śpiewali muzycy? Okazuje się, że Jolka istnieje naprawdę i wiąże się z nią historia, która wyszła na jaw dopiero po latach. 

Krzysztof Cugowski
02.05.2023 09:06 Krzysztof Cugowski ma głodową emeryturę, ale fortunę na koncie. Wydało się, ile zarabia

Krzysztof Cugowski jest artystą, któremu apanaży może pozazdrościć pół branży muzycznej. Gwiazdor Budki Suflera doskonale wie, jak skutecznie dorobić do emerytury, dzięki czemu może liczyć na coś więcej, aniżeli nieco ponad półtora tysiąca złotych świadczenia. Wspomniane "coś" to dodatkowe zarobki liczone w setkach tysięcy. Krzysztof Cugowski w pół roku powiększył bowiem swój majątek o kwotę, która dla wielu emerytów jest nie do wyobrażenia. 

None
13.04.2023 20:35 Krzysztof Cugowski jest załamany emeryturą. "Będę musiał śpiewać do śmierci"

Krzysztof Cugowski martwi się o swoją przyszłość. Wokalista Budki Suflera udzielił wywiadu, w którym narzeka na wysokość emerytury. Muzyk obawia się, że będzie musiał śpiewać aż do śmierci.

None
25.03.2023 16:12 Krzysztof Cugowski najadł się strachu na lotnisku. "Nerwy były straszne"

Krzysztof Cugowski opowiedział dziennikarzom Faktu, dlaczego nie przemieszcza się już po Polsce samolotami. Powodem nie jest jednak lęk przed samym lataniem czy troska o ochronę klimatu. Muzyk przeżył stresujące chwile, gdy przez opóźniony samolot o mało co nie dotarł na własny koncert.

Krzysztof Cugowski poznał ukochaną syna przed nim? Niecodzienny obrót spraw
10.02.2023 18:12 Krzysztof Cugowski ujawnił prawdę o nowej partnerce syna. Duże zaskoczenie

Krzysztof Cugowski ostatnio dość często jest bohaterem portali plotkarskich - wszystko za sprawą perturbacji w małżeństwie jego syna Piotra. Legendarny muzyk nie może narzekać zatem na nudę. Najpierw jego syn rozstał się z żoną i związał z nową kobietą, a potem jego małżonka wróciła ze stanów... z dzieckiem.

irena santor krzysztof cugowski
28.01.2023 16:56 Irena Santor opowiedziała o Krzysztofie Cugowskim. "Od zawsze mu to mówię"

Co Irena Santor naprawdę sądzi o Krzysztofie Cugowskim? Gwiazda piosenki spotkała ostatnio jego oraz Marylę Rodowicz podczas nagrań odcinka "Szansa na sukces". W krótkiej rozmowie wyjaśniła, jak wiele oboje dla niej znaczą.

krzysztof cugowski piotr cugowski
25.01.2023 20:11 Krzysztof Cugowski ujawnił kulisy rozwodu Piotra. Tego nie spodziewał się nikt

Krzysztof Cugowski skomentował rozwód swojego syna, Piotra. Młodszy z muzyków rozstał się ze swoją małżonką półtora roku temu, ale prawda wyszła na jaw dopiero teraz. Ma już nową narzeczoną.

krzysztof cugowski
09.12.2022 18:59 Krzysztof Cugowski ma głodową emeryturę. "Nawet nie porównuję się do ludzi zamożnych"

Krzysztof Cugowski w tym roku skończył 72 lata, jednak o spokojnej emeryturze może tylko pomarzyć. Wysokość świadczenia emerytalnego, które pobiera artysta, może zaskoczyć niejednego fana. Okazuje się, że piosenkarz nie może liczyć na "kokosy".

Krzysztof Cugowski
06.12.2022 19:06 Krzysztof Cugowski pęka z dumy. Wnuczka dorównuje słynnemu dziadkowi, niesamowite nagranie

Krzysztof Cugowski zaszczepił w swoich synach miłość do muzyki. Okazuje się, że wnuczka muzyka również postanowiła pójść w jego ślady. Talent 14-latki zachwycił Internautów.

krzysztof cugowski
06.10.2022 19:37 Krzysztof Cugowski brzydko zachował się na pogrzebie Lipki. Jego postawa oburzyła wdowę po zmarłym muzyku

Krzysztof Cugowski był legendą Budki Suflera. Czas przeszły najlepiej obrazuje jego ostatnie poczynania względem kolegów z zespołu. Nie tylko wszedł z nimi w konflikt, ale także zbrukał legendę uwielbianych w wielu kręgach muzyków. Wdowa po jego byłym przyjacielu, Romualdzie Lipce, była oburzona zachowaniem artysty podczas pogrzebu. Opowiedziała, co było powodem jej żalu.

cugowski krzysztof wnuczka weronika corka wojciech
06.07.2022 10:26 Córka Wojciecha Cugowskiego pójdzie w ślady ojca i dziadka? Krzysztof Cugowski może pękać z dumy

Córka Wojciecha Cugowskiego najwyraźniej planuje iść w ślady rodziców. Wrzuciła niedawno do sieci nagranie ze swoim coverem popularnej piosenki. Internauci nie kryją zachwytu.

krzysztof-cugowski-piotr-cugowski-wojciech-cugowski
26.06.2022 11:20 Krzysztof Cugowski zaniepokojony sytuacją rodzinną. Jego synowie są w poważnym konflikcie

Krzysztof Cugowski jest zaniepokojony konfliktem, jaki narodzić się miał pomiędzy jego dwoma synami: Piotrem i Wojciechem. Mężczyźni jeszcze do niedawna współpracowali w zespole Bracia - dziś nie ma mowy o kontynuacji tego projektu. Strapiony rodzic przyznaje, że nie chce nawet wiedzieć, co było zarzewiem nieporozumienia. Twierdzi, że rozpad zespołu to wielkie nieszczęście. Krzysztof Cugowski zdruzgotany Nic, co dobre, nie trwa wiecznie. Przekonali się o tym z pewnością miłośnicy Braci, zespołu, w którego skład wchodzili Piotr i Wojciech Cugowscy, synowie legendarnego lidera Budki Suflera. Mimo ogromnej sympatii publiczności, wielu hitów na koncie, a przede wszystkim związków rodzinnych, grupie nie udało się uniknąć klątwy rock'n'rolla, z którą zmagają się zespoły na całym świecie - ostatecznego lub przynajmniej czasowego rozpadu. Wojciech Cugowski zaskoczył swoich miłośników i postanowił udać się zupełnie nową drogą. Karierę solową rozpoczął dzięki płycie "Nie czekaj na znak" i nic nie wskazuje na to, by w jego głowie czaił się jakikolwiek zamiar powrotu do projektu Bracia. Rozwojem sytuacji zaniepokojony jest Krzysztof Cugowski, który w rozmowie z "Dobrym tygodniem" wyznał, że jego synowie popełnili ogromny błąd. Konflikt w rodzinie? - Nie wyciągam tego, kto to spowodował. To się stało miesiąc po tym, jak my się rozstaliśmy. Coś musiało się wydarzyć, ale co dokładnie, nie wiem i nie chcę wiedzieć - przekonywał Krzysztof Cugowski. Jak stwierdził, jest przekonany, że to nie z jego powodu doszło do nieporozumienia pomiędzy Wojciechem i Piotrem, ale w swoich tłumaczeniach pozostał niezwykle tajemniczy, nie zagłębiając się w szczegóły. Współpracę z dziećmi Krzysztof Cugowski wspominał jako niezwykle szczęśliwy okres w swoim życiu. Dodał też, że istnienie zespołu nie przeszkadzałoby w solowych ścieżkach kariery poszczególnych artystów. Jak potoczy się dalej historia Braci? Nie wiadomo, ale przez lata nauczyliśmy się, że nawet ostateczne zamknięcie zespołów i największe kłótnie ich członków nie były przeszkodą do reunionów, do których dochodziło nawet po wielu latach. Pozostaje mieć nadzieję, że bracia Cugowscy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w tej kwestii. Artykuły polecane przez Goniec.pl:Anna Mucha pokazała się w siwych włosach, miała ważny powód. „Nikt nie będzie mówił, kogo mam kochać”"Sanatorium Miłości". Anna Król i Zbigniew Zamróz ukrywają przed fanami ślubZebrano pieniądze dla Marzeny Kipiel-Sztuki. Zaskakujące, co się z nimi stałoŹródło: pomponik.pl

Opole 2022. Na scenie wystąpił syn znanego artysty. Wojciech Cugowski zachwycił publiczność
18.06.2022 21:19 Opole 2022. Na scenie wystąpił syn znanego artysty. Wojciech Cugowski zachwycił publiczność

Opole 2022. Trwa drugi dzień festiwalu w Opolu. Dziś możemy obejrzeć konkurs premier, w którym to widzowie decydują o tym, kto otrzyma nagrodę publiczności im. Karola Musioła. Na scenie pojawił się syn uznanego artysty, Wojciech Cugowski. Muzyk, który jest instrumentalistą sprawdził się w nowych rolach - frontmana i wokalisty.Dziesięciu wykonawców wybranych przez Radę Artystyczną festiwalu zmierzy się na scenie w rywalizacji o względy publiczności zgromadzonej na widowni i przed telewizorami. O tym, kto zwycięży, zdecyduje głosowanie SMS. Kolejną nagrodą, na którą ostrzą sobie zęby artyści, jest ta przyznawana przez jury.

Emeryci w show-biznesie. Ile dostają emerytury i ile zarabiają w branży. Kto jest rekordzistą?
02.06.2022 11:59 Emeryci w show-biznesie. Ile zarabiają i ile dostają emerytury. Kto jest rekordzistą? [GALERIA]

Emeryci w show-biznesie są obecni od bardzo dawna. Wielu początkujących artystów marzy o tym, żeby mieć swoje pięć minut. Zdarzają się jednak gwiazdy, których „pięć minut” trwa już dekady i wciąż pozostają aktywni zawodowo, choć już mogliby przejść na emeryturę.Niestety, często bywa też tak, że gwiazdy nie rezygnują z pracy, ponieważ świadczenie nie wystarczyłoby im na życie. Większość emerytów w show-biznesie ma szokująco wręcz niskie świadczenia i są wręcz zmuszeni dorabiać do domowego budżetu. Jak kształtują się zarobki emerytów w polskiej branży rozrywkowej?

Krzysztof Cugowski
30.05.2022 09:56 "Twoja twarz brzmi znajomo". Wiemy, dlaczego Krzysztof Cugowski odchodzi z programu. Wyjawiono powody

W "Twoja twarz brzmi znajomo" nie zobaczymy już Krzysztofa Cugowskiego. Robert Janowski, który ma zastąpić go w tej roli, wyjawił powody decyzji o rozstaniu byłego lidera Budki Suflera z programem. Krzysztof Cugowski nie zagrzał długo miejsca w fotelu jurora "Twoja twarz brzmi znajomo". Widzowie mogli cieszyć się jego obecnością tylko podczas jednej edycji. "Twoja twarz brzmi znajomo". Krzysztof Cugowski żegna się z programem "Twoja twarz brzmi znajomo" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych Polsatu. Formuła talent show dla gwiazd zjednała sobie sympatię ogromnej rzeszy widzów stacji. Jej sukces tkwi również w świetnym doborze jurorów - charyzmatycznych i cenionych postaci polskiej sceny. W 16. edycji programu do Małgorzaty Walewskiej, Katarzyny Skrzyneckiej i Michała Wiśniewskiego dołączył Krzysztof Cugowski. Dawny lider Budki Suflera nie stronił od krytycznych, ale profesjonalnych opinii na temat występów uczestników "Twoja twarz brzmi znajomo". Widzowie cenili go za szczerość i humor w wypowiedziach jurorskich. Niestety, w ostatnim czasie dowiedzieliśmy się, że Krzysztof Cugowski nie będzie już dłużej piastował swojej funkcji. Piosenkarz odchodzi z programu, a jego fotel zajmie Robert Janowski. Dlaczego Krzysztof Rutkowski odchodzi z "Twoja twarz brzmi znajomo"? W rozmowie z reporterem serwisu Pomponik, Robert Janowski przyznał, że gdy dowiedział się o propozycji wstąpienia do jury "Twoja twarz brzmi znajomo", bardzo się ucieszył. Nie wahał się ani chwili, by zgodzić się na udział w show. Dawny prowadzący "Jaka to melodia" wyjawił też przyczyny rozstania się z programem Krzysztofa Cugowskiego. Okazuje się, że muzyk po prostu nie będzie miał czasu na pracę w 17. edycji. - Pan Krzysztof, według oficjalnych informacji, po prostu nie ma czasu w tym sezonie - przekazał Robert Janowski. Świeżo upieczony juror "Twoja twarz brzmi znajomo" przekazał również Krzysztofowi Cugowskiemu serdeczne pozdrowienia i wyraził nadzieję, że godnie zastąpi swojego poprzednika. Artykuły polecane przez Goniec.pl:Xavier Wiśniewski udzielił smutnego wywiadu. Potrzebował pilnej pomocy psychologaJackowski przekazał ponure wizje dla wszystkich Polaków. Ujawnił, co stanie się pod koniec lataMiss Polonia Krystyna Sokołowska skrytykowana przez Krystynę Pawłowicz. Co jej się nie spodobało?Źródło: pomponik.pl

Twoja twarz brzmi znajomo
25.05.2022 14:57 Krzysztof Cugowski żegna się z "Twoja twarz brzmi znajomo". Wiadomo, kto go zastąpi

Jak ustalił portal Pudelek, w 17. edycji popularnego show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo", nie zobaczymy już w jury Krzysztofa Cugowskiego. Wokalistę zastąpi postać dobrze znana fanom programu. Odejście z programu Krzysztofa Cugowskiego to niewątpliwie strata fachowego głosu w jury. Na szczęście, zastąpi go inny profesjonalista, bardzo ceniony przez widzów show. Krzysztof Cugowski odchodzi z "Twoja twarz brzmi znajomo" "Twoja twarz brzmi znajomo" to cieszący się ogromną popularnością program Polsatu, w którym celebryci wcielają się w gwiazdy estrady. Artyści w pełnej charakteryzacji wykonują przeboje piosenkarzy z Polski, jak i zza granicy. 16. edycja, która zakończyła się w tym miesiącu, obfitowała w niezwykłe występy, które zostaną w pamięci fanów na zawsze. Wielkim zwycięzcą okazał się być belgijski piosenkarz Danzel, który zdobył ogromną sympatię widzów show.W jury zasiadły dobrze znane widzom z poprzednich edycji show postaci: Małgorzata Walewska, Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka. W roli oceniającego występy debiutował również Krzysztof Cugowski. Okazuje się jednak, że 16. edycja była jedyną, w której mogliśmy oglądać dawnego lidera Budki Suflera. Jak dowiedział się portal Pudelek, piosenkarz nie powróci w 17. odsłonie show. Nieoczekiwane zastępstwo Okazuje się, że Polsat już znalazł osobę, która zastąpi Krzysztofa Cugowskiego. To postać dobrze znana widzom "Twoja twarz brzmi znajomo", wygrała bowiem 15. edycję popularnego show. Chodzi o Roberta Janowskiego - piosenkarza, aktora i dawnego prowadzącego "Jaka to melodia?". Co ciekawe, gwiazdor ma już doświadczenie jurorskie - pojawił się w jednym z odcinków programu, zastępując Michała Wiśniewskiego. Robert Janowski zdecydowanie zacieśnia współpracę z Polsatem. Celebryta pojawił się w miniony weekend na Polsat SuperHit Festiwalu w Sopocie, a już wkrótce weźmie udział w kolejnym wydarzeniu organizowanym przez stację. Gwiazdor będzie jednym z prowadzących koncertu organizowanego z okazji Dnia Dziecka, który wyemituje na swej antenie telewizja. Janowski wykona również na scenie jeden z utworów. Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:Polsat SuperHit Festiwal 2022. Beata Kozidrak skrytykowana po występie. Fani nie mieli litościMichał Tracz - kim jest dziennikarz „Faktów”, który poślubił swojego partnera?Cichopek promienieje na zdjęciach z Kurzajewskim. Fani zachwyceni: "Pięknie razem wyglądacie"Źródło: pudelek.pl

  • 1
  • 2