Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof Cugowski ujawnił kulisy rozwodu Piotra. Tego nie spodziewał się nikt
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 25.01.2023 20:11

Krzysztof Cugowski ujawnił kulisy rozwodu Piotra. Tego nie spodziewał się nikt

krzysztof cugowski piotr cugowski
KAPiF

Krzysztof Cugowski skomentował rozwód swojego syna, Piotra. Młodszy z muzyków rozstał się ze swoją małżonką półtora roku temu, ale prawda wyszła na jaw dopiero teraz. Ma już nową narzeczoną.

Krzysztof Cugowski skomentował rozwód swojego syna

Piotr Cugowski niespodziewanie rozwiódł się ze swoją żoną... półtora roku temu. Wydawałoby się, że takie informacje nie są w stanie być tak długo trzymane w tajemnicy, a tu niespodzianka. Muzyk ma już nową narzeczoną i zdaje się, że cała rodzina jest zadowolona.

Krzysztof Cugowski postanowił dla "Faktu" skomentować rozwód swojego syna oraz to, że ta informacja była tak długo ukrywana przed mediami i fanami jednego z braci Cugowskich.

- Jak się nie chce czegoś rozgłaszać, to nikt nic nie wie. Odbyło się to dyskretnie i najlepszym przykładem jest to, że to wyciekło dopiero po półtora roku. I on sam to odkrył, że ma nową panią. Jak się chce być dyskretnym, to można - twierdził lider Budki Suflera.

Krzysztof Cugowski poznał już nową narzeczoną syna

- Bez zbędnego rozgłosu on się rozwiódł już z półtora roku temu - opowiadał Krzysztof Cugowski. Od pewnego czasu ma również już nową narzeczoną, o której także nic nie wiedziano.

Rodzina jest już jednak w pewien sposób w komplecie. Cugowscy mogli poznać nową miłość Piotra i wydaje się, że wszyscy są z tego powodu zadowoleni.

- Poznałem jego nową narzeczoną, oczywiście, w końcu siłą rzeczy muszę poznać - dodał, podsumowując rozmowę z dziennikarzami "Faktu".

Wydaje się, że Piotr Cugowski dokonał niemożliwego, ukrywając taką informację przed wszystkimi. Rodzina też spisała się na medal i nic nie wypłynęło. To się nazywa trzymanie się razem.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.  Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!