Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Córka Wojciecha Cugowskiego pójdzie w ślady ojca i dziadka? Krzysztof Cugowski może pękać z dumy
Alicja Czepli
Alicja Czepli 06.07.2022 10:26

Córka Wojciecha Cugowskiego pójdzie w ślady ojca i dziadka? Krzysztof Cugowski może pękać z dumy

cugowski krzysztof wnuczka weronika corka wojciech
Piotr Molecki/East News

Córka Wojciecha Cugowskiego najwyraźniej planuje iść w ślady rodziców. Wrzuciła niedawno do sieci nagranie ze swoim coverem popularnej piosenki. Internauci nie kryją zachwytu.

Rodzina Cugowskich - nadchodzi kolejne pokolenie muzyków?

Wojciech Cugowski to jeden z tych muzyków, którzy sporo zawdzięczają swoim rodzicom. Jego ojciec, Krzyszof Cugowski, jest wokalistą zespołu "Budka Suflera" i z pewnością to właśnie przez podpatrywanie ojca-muzyka, Wojciech nabrał ochoty na muzyczną karierę. Dziś wraz z bratem, Piotrem, śpiewają w zespole "Bracia", niedawno między innymi wystąpili na festiwalu muzycznym w Opolu.

Choć to nietypowe w branży artystycznej, muzyk od lat pozostaje w stałym związku. Niedawno wraz z żoną, Krystyną, obchodzili 14. rocznicę ślubu. Wspólnie wychowują córkę. Rodzina raczej trzyma się z daleka od świata mediów i show-biznesu, co z pewnością może być tajemnicą ich sukcesu.

Co ciekawe, jego partnerka również ma coś do powiedzenia w świecie muzyki. Prowadzi studio nagraniowe Bluelife, w którym wyszukuje młode gwiazdy i pomaga dzieciom i nastolatkom uczyć się śpiewu. Na jej profilu instagramowym aż roi się od zdjęć kolejnych kandydatów na nowe gwiazdy muzyki.

Teraz w ślady rodziców ma iść też córka - Weronika Cugowska. Nastolatka również postanowiła zacząć śpiewać, co udokumentowała nagraniem wrzuconym do Internetu. Okazuje się, że ma talent - użytkownicy YouTube'a są zachwyceni.

Weronika Cugowska debiutuje w internecie

Dziewczyna niedawno zdecydowała się wykorzystać moc internetu i umieścić w serwisie YouTube swój pierwszy cover. Wykonała na nim popularną piosenkę Eltona Johna "Can you feel the love tonight". Weronika dała z siebie wszystko i trzeba przyznać, że jej wykonanie wyszło naprawdę dobrze.

W komentarzach internauci nie kryją zachwytu nad występem, w stronę Weroniki lecą słowa pochwały. Nie da się ukryć, że nastolatka ma naturalne predyspozycje do zostania wielką gwiazdą. Dobry głos, młody wiek, a do tego, jak zauważają internauci, jest także ładną dziewczyną.

Z pewnością jednak zaplecze w postaci rodziny w branży co najmniej nie przeszkadza. Sam cover powstał z pomocą rodziców, bowiem dziewczyna nagrała go w studiu nagraniowym swojej matki, przy jej wsparciu. Jeśli chciałaby kontynuować publikacje w internecie, z pewnością może liczyć na pomoc matki, podobnie jak na pomoc ojca, jeśli będzie chciała wejść w świat show-biznesu.

Dziewczyna jest już nastolatką, zatem możliwe, że pójdzie śladem polskich młodocianych gwiazd, takich jak Roxie Węgiel czy Viki Gabor i już wkrótce doczekamy się pierwszego singla. Myślicie, że Weronika Cugowska zrobi wielką karierę?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pomponik