Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Twoja twarz brzmi znajomo". Wiemy, dlaczego Krzysztof Cugowski odchodzi z programu. Wyjawiono powody
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 30.05.2022 09:56

"Twoja twarz brzmi znajomo". Wiemy, dlaczego Krzysztof Cugowski odchodzi z programu. Wyjawiono powody

Krzysztof Cugowski
TRICOLORS/East News

W "Twoja twarz brzmi znajomo" nie zobaczymy już Krzysztofa Cugowskiego. Robert Janowski, który ma zastąpić go w tej roli, wyjawił powody decyzji o rozstaniu byłego lidera Budki Suflera z programem.

Krzysztof Cugowski nie zagrzał długo miejsca w fotelu jurora "Twoja twarz brzmi znajomo". Widzowie mogli cieszyć się jego obecnością tylko podczas jednej edycji.

"Twoja twarz brzmi znajomo". Krzysztof Cugowski żegna się z programem

"Twoja twarz brzmi znajomo" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych Polsatu. Formuła talent show dla gwiazd zjednała sobie sympatię ogromnej rzeszy widzów stacji.

Jej sukces tkwi również w świetnym doborze jurorów - charyzmatycznych i cenionych postaci polskiej sceny. W 16. edycji programu do Małgorzaty Walewskiej, Katarzyny Skrzyneckiej i Michała Wiśniewskiego dołączył Krzysztof Cugowski.

Dawny lider Budki Suflera nie stronił od krytycznych, ale profesjonalnych opinii na temat występów uczestników "Twoja twarz brzmi znajomo". Widzowie cenili go za szczerość i humor w wypowiedziach jurorskich.

Niestety, w ostatnim czasie dowiedzieliśmy się, że Krzysztof Cugowski nie będzie już dłużej piastował swojej funkcji. Piosenkarz odchodzi z programu, a jego fotel zajmie Robert Janowski.

Dlaczego Krzysztof Rutkowski odchodzi z "Twoja twarz brzmi znajomo"?

W rozmowie z reporterem serwisu Pomponik, Robert Janowski przyznał, że gdy dowiedział się o propozycji wstąpienia do jury "Twoja twarz brzmi znajomo", bardzo się ucieszył. Nie wahał się ani chwili, by zgodzić się na udział w show.

Dawny prowadzący "Jaka to melodia" wyjawił też przyczyny rozstania się z programem Krzysztofa Cugowskiego. Okazuje się, że muzyk po prostu nie będzie miał czasu na pracę w 17. edycji.

- Pan Krzysztof, według oficjalnych informacji, po prostu nie ma czasu w tym sezonie - przekazał Robert Janowski.

Świeżo upieczony juror "Twoja twarz brzmi znajomo" przekazał również Krzysztofowi Cugowskiemu serdeczne pozdrowienia i wyraził nadzieję, że godnie zastąpi swojego poprzednika.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pomponik.pl