Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof Cugowski ujawnił prawdę o nowej partnerce syna. Duże zaskoczenie
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 10.02.2023 18:12

Krzysztof Cugowski ujawnił prawdę o nowej partnerce syna. Duże zaskoczenie

Krzysztof Cugowski poznał ukochaną syna przed nim? Niecodzienny obrót spraw
Krzysztof Cugowski poznał ukochaną syna przed nim? Niecodzienny obrót spraw

Krzysztof Cugowski ostatnio dość często jest bohaterem portali plotkarskich - wszystko za sprawą perturbacji w małżeństwie jego syna Piotra. Legendarny muzyk nie może narzekać zatem na nudę. Najpierw jego syn rozstał się z żoną i związał z nową kobietą, a potem jego małżonka wróciła ze stanów... z dzieckiem.

Krzysztof Cugowski poznał partnerkę syna... przed nim samym?

Jak zdradził w rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo", córka jego małżonki, Julia, podczas pobytu w USA urodziła dziecko. Muzyk był tym dość zaskoczony, ale cieszył się szczęściem życiowej partnerki.

Krzysztof Cugowski wyczekiwał na powrót ukochanej, ale ta sprawiła mu ogromną niespodziankę. Pewnie nie tego spodziewał się lider Budki Suflera, gdy pierwszy raz spotkał żonę po długiej rozłące.

- Ona poleciała, żeby jej pomóc. Joanna jest bardzo szczęśliwa, bo ma parkę wnucząt: chłopca Jakuba i dziewczynkę Alicję - zdradził piosenkarz, który w tym czasie odliczał dni do jej powrotu. Gdy w końcu jego ukochana wróciła, bardzo się zdziwił... gdyż przywiozła ze sobą dziecko.

- Zabrała ze sobą wnuka. Przyjechał na dwa tygodnie do Polski, żeby jego rodzice mieli trochę spokoju i mogli zająć się maleństwem - opowiada Krzysztof Cugowski.

Czteroletni wnuk jego żony świetnie mówi po polsku, ale z przyszywanym dziadkiem nie specjalnie potrafił się dogadać. Artysta wspomniał, że nie czuł się kompetentny, by się nim zajmować... tym bardziej że niespecjalnie opiekował się też swoimi dziećmi i wnukami.

Żona Krzysztofa Cugowskiego doskonale zna partnerkę jego syna

Niespodzianka, jaką sprawiła ukochana Krzysztofa Cugowskiego, była jednak niczym w porównaniu z tym, co "wywinął" jego syn. Piotr Cugowski, znany z zespołu "Bracia" i programu "The Voice Senior", rozstał się z żoną Elizą, z którą ma syna Piotra juniora.

Krzysztof Cugowski wiedział o rozstaniu, ale nie komentował sprawy. W rozmowie z "Na Żywo" postanowił jednak nieco zdradzić na temat aktualnej partnerki syna. Co zaskakujące, zna ją doskonale i poznał ją przed Piotrem Cugowskim.

- Karolina to urocza dziewczyna. Jest lekarką, ma trzy specjalizacje i doktorat z nefrologii. My ją znamy dłużej niż Piotr, ponieważ moja żona jest matką chrzestną jej syna Dawida - wyjawił Krzysztof Cugowski.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Na Żywo