Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Irena Santor opowiedziała o Krzysztofie Cugowskim. "Od zawsze mu to mówię"

28 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Co Irena Santor naprawdę sądzi o Krzysztofie Cugowskim? Gwiazda piosenki spotkała ostatnio jego oraz Marylę Rodowicz podczas nagrań odcinka "Szansa na sukces". W krótkiej rozmowie wyjaśniła, jak wiele oboje dla niej znaczą.

Irena Santor szczerze o Krzysztofie Cugowskim

Irena Santor nagrywała niedawno odcinek "Szansy na sukces" dla Telewizji Polskiej. 89-letnia gwiazda wciąż stara się robić użytek ze swojego głosu i pozostaje aktywna zawodowo mimo podeszłego wieku. Wydaje się, że wciąż ma w sobie pełno energii.

Na planie spotkała m.in. Marylę Rodowicz i Krzysztofa Cugowskiego. W rozmowie z dziennikarzami "Faktu" wyjawiła, że pogawędziła trochę z młodszymi kolegami po fachu. Wyznała też, jakie ma wobec nich uczucia.

- Bardzo się ucieszyłam, że Maryla wzięła udział w tym samym odcinku co ja "Szansy na sukces". W dodatku był też pan Krzysztof Cugowski. Cenię go i kocham nad życie, bo jestem jego fanką. Od zawsze mu to mówię - opowiadała gwiazda.

- I Maryla, i Cugowski to osoby, które wychodzą na scenę i są kimś. To są osobowości. Robię co w ich mocy, by publiczność była zadowolona. Ja się zawsze bałam festiwalowej publiczności, a u nich tego nie widać. Zawsze dla mnie to było za duże - mówiła z podziwem.

Irena Santor w coraz gorszym zdrowiu?

Irena Santor stara się jak może i kontynuuje karierę na wszystkich frontach - pokazuje się na koncertach, choć oficjalnie zakończyła karierę sceniczną, i w telewizji. Widać i słychać jednak, że głos już nie ten. Co jednak ważniejsze w tym kontekście, wokalistka wciąż stara się godnie żyć i korzystać z czasu, który jej pozostał.

Przez krótki czas Irena Santor mieszkała w domu artystów seniorów w Skolimowie, ale ostatecznie wróciła do swojego mieszkania na ul. Stawki w Warszawie. 89 lat to już nie przelewki, warto chuchać i dmuchać na zdrowie.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Fakt.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Joanna Racewicz zwróciła się do hejterów. "Nie ma zgody na plucie jadem i frustrację"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Mateusz Gessler wreszcie pokazał swoją żonę. Tworzą piękną parę, fani są zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek zdradziła prawdę na temat najmłodszego syna. Fani nie mieli o tym pojęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Paulina Holtz występuje w "Klanie" od 26 lat. Tak przez lata zmieniła się serialowa Agnieszka Lubicz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Julia Wieniawa nie gryzła się w język. Rozlicza się z show-biznesem. "Zepsuty i odklejony"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Monika Richardson ma problemy finansowe, musiała podjąć ważną decyzję. Grozi jej bankructwo?
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]