Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Irena Santor opowiedziała o Krzysztofie Cugowskim. "Od zawsze mu to mówię"
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 28.01.2023 16:56

Irena Santor opowiedziała o Krzysztofie Cugowskim. "Od zawsze mu to mówię"

irena santor krzysztof cugowski
KAPiF

Co Irena Santor naprawdę sądzi o Krzysztofie Cugowskim? Gwiazda piosenki spotkała ostatnio jego oraz Marylę Rodowicz podczas nagrań odcinka "Szansa na sukces". W krótkiej rozmowie wyjaśniła, jak wiele oboje dla niej znaczą.

Irena Santor szczerze o Krzysztofie Cugowskim

Irena Santor nagrywała niedawno odcinek "Szansy na sukces" dla Telewizji Polskiej. 89-letnia gwiazda wciąż stara się robić użytek ze swojego głosu i pozostaje aktywna zawodowo mimo podeszłego wieku. Wydaje się, że wciąż ma w sobie pełno energii.

Na planie spotkała m.in. Marylę Rodowicz i Krzysztofa Cugowskiego. W rozmowie z dziennikarzami "Faktu" wyjawiła, że pogawędziła trochę z młodszymi kolegami po fachu. Wyznała też, jakie ma wobec nich uczucia.

- Bardzo się ucieszyłam, że Maryla wzięła udział w tym samym odcinku co ja "Szansy na sukces". W dodatku był też pan Krzysztof Cugowski. Cenię go i kocham nad życie, bo jestem jego fanką. Od zawsze mu to mówię - opowiadała gwiazda.

- I Maryla, i Cugowski to osoby, które wychodzą na scenę i są kimś. To są osobowości. Robię co w ich mocy, by publiczność była zadowolona. Ja się zawsze bałam festiwalowej publiczności, a u nich tego nie widać. Zawsze dla mnie to było za duże - mówiła z podziwem.

Irena Santor w coraz gorszym zdrowiu?

Irena Santor stara się jak może i kontynuuje karierę na wszystkich frontach - pokazuje się na koncertach, choć oficjalnie zakończyła karierę sceniczną, i w telewizji. Widać i słychać jednak, że głos już nie ten. Co jednak ważniejsze w tym kontekście, wokalistka wciąż stara się godnie żyć i korzystać z czasu, który jej pozostał.

Przez krótki czas Irena Santor mieszkała w domu artystów seniorów w Skolimowie, ale ostatecznie wróciła do swojego mieszkania na ul. Stawki w Warszawie. 89 lat to już nie przelewki, warto chuchać i dmuchać na zdrowie.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Fakt.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!