Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof Cugowski pęka z dumy. Wnuczka dorównuje słynnemu dziadkowi, niesamowite nagranie
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 06.12.2022 19:06

Krzysztof Cugowski pęka z dumy. Wnuczka dorównuje słynnemu dziadkowi, niesamowite nagranie

Krzysztof Cugowski
Krzysztof Cugowski fot. Pawel Wodzynski/East News

Krzysztof Cugowski zaszczepił w swoich synach miłość do muzyki. Okazuje się, że wnuczka muzyka również postanowiła pójść w jego ślady. Talent 14-latki zachwycił Internautów.

Wnuczka Krzysztofa Cugowskiego idzie w ślady dziadka

Krzysztof Cugowski zdobył popularność w kraju jako lider legendarnego zespołu rockowego "Budka Suflera". Artysta przez wiele dekad koncertował po całym świecie, a jego największe przeboje nuciło kilka pokoleń Polaków.

Muzyk wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że chciałby, by jego dzieci również związały się z muzyką. Ku jego uciesze tak właśnie się stało. Dwaj starsi synowie artysty - Piotr i Wojciech założyli w 1997 roku zespół "Bracia". Najmłodszy syn lidera "Budki Suflera" - Krzysztof junior również zyskał już spore grono fanów, biorąc niedawno udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo".

Okazuje się, że nie tylko synowie Krzysztofa Cugowskiego poszli w muzyczne ślady ojca. Swoje pierwsze sukcesy wokalne odnosi już wnuczka muzyka - Weronika. Rok temu na popularną platformę YouTube trafiło nagranie, zawierające próbkę umiejętności wokalnych dziewczyny. Filmik błyskawicznie osiągnął rekordową liczbę wyświetleń.

- Jestem wzruszony, choć słyszałem i oglądałem to już wiele razy... Wera uczy się u mamy w wokalnym studiu, ale lubi też sobie pośpiewać w domu, kiedy myśli, że nie słyszymy. Jestem dumny - pisał wówczas na Facebooku tata Weroniki, Wojciech.

Utalentowana wnuczka Cugowskiego nagrywa na YouTube

Tymczasem w sieci pojawił się kolejny utwór w wykonaniu młodej artystki. Weronika zaprezentowała piosenkę "I Can't Make You Love Me" z repertuaru Bonnie Raitt. Wnuczka Krzysztofa Cugowskiego nagrywa swoje interpretacje utworów w studiu wokalnym Bluelife-Art swojej mamy, Krystyny Cugowskiej, która zawodowo zajmuje się terapią muzyką.

- To już czwarte nagranie Weroniki na kanale naszego Studia na YouTube i z każdym kolejnym obserwujemy, jak pięknie się rozwija i co Jej w sercu gra. [...] Skarbie życzymy Ci wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze! Rozwijaj swoje pasje, otwieraj się na świat i czerp z życia pełnymi garściami! - napisała dumna mama dziewczyny na Facebooku.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: