Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Smutne doniesienia z domu Krzysztofa Cugowskiego. "Opuściła nas"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 03.07.2023 15:10

Smutne doniesienia z domu Krzysztofa Cugowskiego. "Opuściła nas"

Krzysztof Cugowski
KAPIF

Krzysztof Cugowski mierzy się właśnie z trudną sytuacją, przekazał fanom smutne wieści. Muzyk, a także jego bliscy, pożegnali kogoś bardzo ważnego dla nich. Były wokalista Budki Suflera jest zrozpaczony.

Krzysztof Cugowski mierzy się z tragedią, która go spotkała

Krzysztof Cugowski poinformował swoich fanów, że on i cała jego rodzina, przechodzą właśnie trudne chwile. Cierpią z powodu straty ważnej dla siebie istoty. Tragedia przyszła do rodziny muzyka niespodziewanie.

Na Facebooku artysty znalazł się wpis, w którym pożegnał się ze swoją małą towarzyszką. Przekazał, że stracił właśnie swojego ukochanego pupila. Widać na nim wokalistę, pozującego z trzykolorową kotką.

- Kicia towarzyszyła nam osiemnaście lat. Była z nami w domu, w podróży, zawsze gdzieś obok nas, z jednej strony niezależna, z drugiej czuła i delikatna. Niestety kilka dni temu nas opuściła. Każdy, kto kiedyś żegnał swojego zwierzaka wie, co teraz czujemy - wspomina Krzysztof Cugowski. 

Wstyd na cały świat. Nagrała 48-latkę z Wrocławia, sprawa trafiła na policję

Krzysztof Cugowski dziękuje weterynarzom

Krzysztof Cugowski zdecydował się także na podziękowanie weterynarzom, którzy od lat wpierali go w opiece nad ukochanym czworonogiem. Uczynił to z wyrazami wdzięczności za to, co przez tak długi czas robili dla jego kotki.

- Chciałbym gorąco podziękować dr Jagodzie Ciszewskiej-Ceran oraz pozostałym lekarzom z Kliniki Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie za wieloletnią opiekę nad naszą Kicią - napisał artysta.

Fani Krzysztofa Cugowskiego okazali mu wsparcie

Pod wpisem, który zamieścił były wokalista Budki Suflera, znalazło się dużo komentarzy od fanów, którzy współczują artyście. Wspominali przy okazji swoich pupili, które również odeszły za tęczowy most.

“Rozumiem Pana i współczuję, bo też mam koty”, “Znam to. Pożegnałam dwa ukochane konie, oba przedwcześnie”, “Bardzo Państwu współczuję. Mamy też tak bolesne pożegnania - minęło kilka lat, ale nie ma dnia, żebyśmy o nich nie myśleli i tęsknili za nimi. Zrozumieją to tylko osoby, które straciły swojego pupila”, “Najtrudniejsze w posiadaniu zwierzęcia, jest jego odejście” - pisali współczujący internauci.