Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof Cugowski obściskiwał się z nią za kulisami koncertu TVP. Zdjęcie zza kulis w sieci
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 06.08.2023 09:03

Krzysztof Cugowski obściskiwał się z nią za kulisami koncertu TVP. Zdjęcie zza kulis w sieci

Krzysztof Cugowski
Kapif

Krzysztof Cugowski wystąpił niedawno na koncercie “Łączy na Bałtyk” zorganizowanym przez TVP. Co ciekawe na wydarzeniu pojawił się w zaskakującym towarzystwie. Do sieci trafiło zdjęcie zza kulis imprezy i od razu wywołało w sieci burzę. 

Krzysztof Cugowski wystąpił na koncercie zorganizowanym przez TVP

Krzysztof Cugowski to legenda polskiej sceny muzycznej. Wokalista był przez cale lata związany z grupą Budka Suflera i choć dziś robi karierę solową, to właśnie z tej formacji jest najbardziej kojarzony. Piosenkarz jest bardzo zapracowany – nieustannie koncertuje i występuje na przeróżnych wydarzeniach. Jego popis muzyczny na otwarciu Igrzysk Europejskich na Stadionie Miejskim w Krakowie zrobił wrażenie nawet na zagranicznych dziennikarzach, a wykonanie bez wątpienia przejdzie do historii. 

W ostatnim czasie Krzysztof Cugowski wystąpił na koncercie zorganizowanym przez telewizję publiczną w stolicy Łotwy. “Artystyczny hołd dla Polaków na Łotwie” – tak zapowiadano imprezę, na której wystąpili artyści z Polski oraz z innych krajów bałtyckich, m.in. ze Szwecji i Estonii. 

Wypadek na S7. Siedem osób zostało rannych, trwają utrudnienia na drodze

Wokalista pojawił się w zaskakującym towarzystwie

Fani Krzysztofa Cugowskiego mogli na bieżąco obserwować jego przygotowania do występu, gdyż artysta wszystko relacjonował w postach i relacjach w mediach społecznościowych. Wielu bardzo się zdziwiło, gdy muzyk udostępnił na profilu na Instagramie zdjęcie w zaskakującym towarzystwie. Otóż wokalista pochwalił się zdjęciem, na którym pozuje w objęciach z… Edytą Górniak. - A w Rydze całkiem jest przyjemnie – napisał pod fotografią. 

Oczywiście powodem całej sytuacji było to, że oboje artyści lubią się lub po prostu cenią swój dorobek artystyczny, tak więc gdy na siebie trafili, postanowili uwiecznić ten moment. Niemniej zdjęcie mogło zaskoczyć wielu fanów.

Na wydarzeniu wystąpiły gwiazdy polskiej i zagraniczne sceny muzycznej

Na koncercie zorganizowanym przez TVP wystąpili także m.in. Maryla Rodowicz, Halina Mlynkova, Tulli, Andrzej Rybiński, Dominika Dudka i Karolina Fryt. Imprezę poprowadzili korespondentka TVP World Inese Sulzanok i para znana z "Pytania na śniadanie", czyli Izabella Krzan i Aleksander Sikora.