Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Cichopek zwróciła się do fanek, wszystko powiedziała wprost do kamery. Od razu wyłączyła komentarze
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 03.10.2023 17:42

Katarzyna Cichopek zwróciła się do fanek, wszystko powiedziała wprost do kamery. Od razu wyłączyła komentarze

Katarzyna Cichopek
KAPIF

Katarzyna Cichopek od lat należy do grona największych gwiazd Telewizji Polskiej, a to z kolei oznacza, że utożsamiana jest z partią PiS. Choć aktorka jednej roli nigdy nie zdradziła swoich przekonań politycznych, możemy być pewni, że nigdy publicznie nie wesprze opozycji. Teraz z okazji zbliżających się wyborów postanowiła zabrać głos.

Katarzyna Cichopek zaapelowała do internautek. Miała ważny powód

Katarzyna Cichopek popularność zdobyła dzięki roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość" i właściwie całą swoją karierę związała z TVP. Odkąd publiczny nadawca trafił w ręce partii rządzącej, niemal żadna gwiazda o innych poglądach politycznych nie może być pewna przyszłości. To pewnie dlatego od lat aktorka konsekwentnie milczy na temat swoich sympatii politycznych i trudno stwierdzić, która partia prywatnie jest jej najbliższa.

Nadchodzące wybory sprawiły, że Katarzyna Cichopek postanowiła jednak zabrać głos na tematy polityczne i zachęcić swoje obserwatorki do oddania głosów.
Jak to zwykle podczas wyborów bywa, wielu Polaków zaczyna żywić nadzieję, że uda się coś zmienić i odciąć od władzy "prawych" i "sprawiedliwych". To właśnie dlatego zbliżające się wybory parlamentarne wzbudzają coraz większe emocje wśród Polaków, a kandydaci prześcigają się w obietnicach wyborczych. 

To koniec plotek. Katarzyna Cichopek przekazała pilne wieści z domu w Starej Miłosnej. Długo na to czekała

Katarzyna Cichopek postanowiła zwrócić się do swoich fanek

Obok PiS jedną z najmocniej dzielących obywateli partii jest Konfederacja, która słynie ze swoich kontrowersyjnych opinii o kobietach i ich roli w społeczeństwie. To właśnie do nich zaapelowała Katarzyna Cichopek.

Zdaniem wielu osób to właśnie kobiety zadecydują o zwycięzcy wyborów, gdyż stanowią większość obywateli naszego kraju. Czyżby gwiazda "M jak miłość" została poproszona o zaktywizowanie swoich fanek przeciwko opozycji?

KAPIF_oryginal_K1094920F.jpg
KAPIF

Aktorka zachęciła kobiety do pójścia na wybory

Ukochana Macieja Kurzajewskiego opublikowała na swoim instagramowym profilu krótki filmik, pod którym oznaczyła konto "Kobiety na wybory". W nagraniu aktorka zaapelowała do swoich obserwatorek, wciąż konsekwentnie wstrzymując się od wyrażania swoich poglądów politycznych.

- Kieruję moje słowa przede wszystkim do was, dziewczyny. Nie odpuszczamy, idziemy na wybory. Liczę na was. Nie będę wam mówiła, na kogo macie oddać swój głos. Ważne, żebyście poszły i zagłosowały w zgodzie ze sobą i ze swoim sercem - prosiła swoje fanki Katarzyna Cichopek.

- Nie traktujcie tego jako obowiązek obywatelski, bo to oczywiste. Potraktujcie to jako miejsce i czas, gdzie możecie wyrazić to, co czujecie - zachęcała ukochana Macieja Kurzajewskiego, która dołożyła wszelkich starań, aby jej apel nie nawiązywał do żadnej z opcji politycznej. Świadoma burzy, która prawdopodobnie rozpętałaby się w komentarzach, zablokowała także możliwość pozostawienia swojej opinii pod postem.