Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Duże zmiany w domu Katarzyny Cichopek. Już wszystko wiadomo
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 26.09.2023 23:43

Duże zmiany w domu Katarzyny Cichopek. Już wszystko wiadomo

Katarzyna Cichopek
KAPiF

Katarzyna Cichopek wreszcie zakończyła remonty łazienki i kuchni. Efektami postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych. Gwiazda pochwaliła się na Instagramie kilkoma ujęciami, na których widzimy odświeżone pomieszczenia. 

Remont w mieszkaniu Katarzyny Cichopek

Zachwycona Katarzyna Cichopek w końcu może pochwalić się efektem końcowym przeprowadzonych w jej mieszkaniu remontów. Aktorka postanowiła tym razem odświeżyć łazienkę oraz kuchnię, a kilka miesięcy temu generalną metamorfozę przeszedł jej salon. Prezenterkę “Pytania na Śniadanie” całkowicie pochłonęły obowiązki związane ze zmianą wnętrz. Gwiazda mogła liczyć na wiele współprac, które wsparły ją w remoncie. Jak ostatecznie wyglądają pomieszczenia?

Agnieszka Holland ma ochronę. Po premierze "Zielonej granicy" pilnują jej całą dobę

Katarzyna Cichopek pokazała odnowioną łazienkę

Na zdjęciach możemy zobaczyć Kasię Cichopek, która pozuje na tle odświeżonej łazienki. Całość utrzymana jest głównie w odcieniach bieli, szarości i czerni. - Inspiracją dla projektu był kształt koła, który jest ponadczasowy i daje wiele możliwości aranżacyjnych. Baterie wykonane z wysokogatunkowego mosiądzu i wyposażone w najwyższej jakości głowice ceramiczne zapewniają nie tylko komfort, ale także redukcję zużycia wody o połowę! A kolor chrom, który jest uniwersalnym wykończeniem o srebrzystej barwie, dodaje mojej łazience elegancji i idealnie komponuje się z resztą wnętrza. Jestem zachwycona efektem końcowym remontu! - napisała pod postem aktorka. Pomieszczenie wygląda na przytulne, a największą jego część zajmuje duża wanna z prysznicem. Uwagę przyciąga także lustro, które ma dość nietypowy kształt.

Katarzyna Cichopek pochwaliła się odświeżoną kuchnią

Katarzyna Cichopek opisała wszystkie technologie, które znalazły się w jej nowej kuchni. Gwiazda ma teraz nową obrotową baterię i wyciąganą wylewkę, która zwiększa zasięg strumienia wody. Wszystko zrobione jest z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Na środku pomieszczenia możemy zobaczyć okrągły stół z pełną zastawą. Ponownie dominują jasne barwy, połączone z drewnianymi elementami. Aktorka ewidentnie jest zachwycona efektami końcowymi remontu, który miał miejsce w jej mieszkaniu.