Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Justyna Steczkowska ma już plan na swoją emeryturę. Gwiazda zdradziła szczegóły
Karolina Kruszewska
Karolina Kruszewska 22.09.2022 11:23

Justyna Steczkowska ma już plan na swoją emeryturę. Gwiazda zdradziła szczegóły

Justyna Steczkowska
(fot. Jan Bogacz/TVP)

Justyna Steczkowska zaczepiona przez Marka Piekarczyka ujawniła plany na swoją emeryturę. Artystka nie zamierzała wyliczać wysokości kwoty, która będzie jej przysługiwała. Skupiła się jednak na tym, co będzie robić.

Justyna Steczkowska o emeryturze

Mimo ponad 26 lat na scenie Justyna Steczkowska nie zwalnia tempa. Cały czas nagrywa nowe płyty i koncertuje po całej Polsce. I choć emerytura w przypadku artystki wydaje się śpiewką przyszłości, podczas nagrań „The Voice of Poland”, wybiegła myślami w przyszłość i zdradziła, jak ją sobie wyobraża. 

- Już wiem, co będziesz robiła na emeryturze. Założysz szkołę i będziesz katowała małolatki - zakomunikował Marek Piekarczyk podczas nagrań Przesłuchań w Ciemno. 

Okazuje się, że Justyna Steczkowska swoją przyszłość widzi zupełnie inaczej. 

- Ja, szkołę? Nigdy w życiu. Wolę czytać książki. Ja już uczyłam swoje dzieci gry na fortepianie i to było duże wyzwanie. Wspięłam się na wyżyny swojej cierpliwości. Jestem z siebie dumna, bo się udało, ale to była trudna lekcja - odpowiedziała stanowczo artystka opowiadając po chwili o muzycznych umiejętnościach swoich latorośli. - Czy nauczyły się grać? Nauczyły się na tyle na ile chciały. Nic więcej nie mogę zrobić - dodała trenerka muzycznego talent show Dwójki. 

"The Voice od Poland" - ostatnie przesłuchania w ciemno

Dodajmy, że w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2, widzowie zobaczą ostatnie już Przesłuchania w Ciemno 13. edycji „The Voice of Poland”. Podczas aż trzech odcinków, które zostaną wyemitowane, na scenie zaśpiewa 18 aspirujących wokalistek i wokalistów z Krakowa, Mazowsza i z Opolszczyzny. Po wszystkich występach poznamy ostateczny skład 12-osobowych drużyn Justyny Steczkowskiej, Lanberry, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona. 

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: materiały prasowe