Rozrywka.Goniec.pl

YouTube: youtube.com/MMAPLtv/Świat Gwiazd

Jacek Murański zabrał głos ws. konfliktu z Mateuszem Murańskim. Wzruszające słowa

8 Lutego 2023

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Nie żyje Mateusz Murański. Aktor znany z uwielbianego przez widzów serialu "Lombard. Życie pod zastaw" został odnaleziony martwy przez funkcjonariuszy. Nagła śmierć aktora i zawodnika Freak Fightów zasmuciła wielu jego fanów i niewątpliwie była potężnym ciosem dla jego najbliższych.

Jacek Murański opowiedział o rodzinie i swoich wartościach

Mateusz Murański wraz z ojcem Jackiem często występował na galach MMA i to właśnie dzięki nim duet zdobył największą popularność. Choć mężczyźni przed walką zawsze starali się zaprezentować jak najgroźniej, to prywatnie ponoć byli bardzo rodzinnymi osobami. Dokładnie tak samo przedstawił się Jacek Murański w trakcie rozmowy z Aleksandrą Florczak z portalu Świat Gwiazd.

Udzielając wywiadu, popularny zawodnik MMA miał odpowiedzieć na pytanie: "Kim jest Jacek Murański?". Niewiele myśląc, określił się jako osobę, która znacznie różni się od tego, co zazwyczaj możemy zobaczyć w telewizji.

- [Kim jest Jacek Murański?] Dobrym mężem... mam nadzieję. Ojcem, człowiekiem bardzo rodzinnym i z zasadami. I, to wcale nie jest żart, przyszłym wiceministrem sprawiedliwości. Nie mam ambicji ministerskich, znam swoje miejsce w szeregu i moje kompetencje predestynują do tego, aby być w przyszłości wiceministrem sprawiedliwości - odpowiedział całkiem poważnie znany sportowiec, chwilę później dodając, że najważniejsze dla niego wartości to "Bóg, honor, ojczyzna, rodzina".

Jacek Murański zabrał głos w sprawie konfliktu z synem

Choć dość lakonicznie opowiedział o tym, jakim prywatnie jest człowiekiem, prowadząca wprost postanowiła zapytać go o relacje ze znanym synem i rzekomy konflikt, jaki miał się między nimi pojawić.

- To spekulacje kompletnie nieuzasadnione, nieuprawnione — skwitował Jacek Murański, dementując, że między nim, a jego synem, jest jakiś konflikt. Ojciec i syn wielokrotnie udowodnili, że stoją za sobą murem, czego dowodem była ich walka podczas jednej gali z Arkadiuszem Tańculą. Z przeciwnikiem najpierw zmierzył się Mateusz, który przegrał w drugiej rundzie, a potem po ponad pięciu minutach zmagań walkę przegrał również ojciec. Młodszy z Murańskich tak reakcję swojego ojca po przegranej syna. - Powiedział, że lipa, że dałem chu***ą walkę. Po prostu. Co miał powiedzieć więcej? To jest wszystko, bo teraz ja jestem w pozycji, że dałem du*y, a ojciec jest bohaterem. To, co on pokazał, to ku**a, to jest mistrzostwo pier****ego świata — relacjonował Mateusz Murański.

Jego ojciec był znacznie bardziej oszczędny w słowach i zapytany później o zdanie na ten temat, odpowiedział, że "o rodzinie dobrze albo wcale. Więc wcale. Nie powiem nic".

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Jonathan Majors został aresztowany. Miał uderzyć i dusić kobietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Murański po raz pierwszy od śmierci syna pojawił się przed kamerami. Uwagę przykuwa jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Czterech pancernych i psa". Tragiczne informacje, zginął w pożarze domu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Dymna była bliska śmierci. Uratował ją cud, lekarze nie dawali jej żadnych szans
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Kurskich skończyła dwa lata. Nieoczekiwana podróż malca, Joanna Kurska zamieściła zdjęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje syn znanego muzyka. Gwiazdor wydał łamiące serce oświadczenie
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]