Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Grażyna Torbicka wyprowadziła się z mężem z Warszawy. Gdzie teraz mieszkają?
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 19.09.2023 12:08

Grażyna Torbicka wyprowadziła się z mężem z Warszawy. Gdzie teraz mieszkają?

Grażyna Torbicka i Adam Torbicki
KAPiF

Grażyna Torbicka do niedawna mieszkała wraz ze swoim mężem, Adamem Torbickim w Warszawie. Jakiś czas temu para wyprowadziła się ze stolicy. Jak się okazuje, mieszkają teraz w posiadłości, która służyła kiedyś za domek letniskowy.

Grażyna Torbicka nie mieszka już w Warszawie

Grażyna Torbicka od lat jest związana z profesorem nauk medycznych, Adamem Torbickim. Przez długi okres życia para mieszkała w Warszawie, która dawała im wiele możliwości zawodowych. Przez rozpoznawalność dziennikarki, życie w stolicy wiązało się z brakiem spokoju. Jakiś czas temu małżeństwo podjęło decyzję o przeprowadzce do miejsca, które znajduje się daleko od miejskiego zgiełku.

Niespodziewane sceny w TVP. Widzowie mogli zobaczyć nietypowy komunikat

Grażyna Torbicka jest z mężem od ponad 40 lat

Grażyna Torbicka jest ze swoim mężem już od ponad 40 lat. Zawodowe zobowiązania sprawiają, że długo się nie widują, ale mimo to tworzą jedną z najsilniejszych par w polskim show-biznesie. Niektóre kwestie w ich małżeństwie, takie jak chociażby podejście do obrączek, mogą być dla wielu osób kontrowersyjne. Mąż Torbickiej bowiem zgubił swoją rok po ślubie i chociaż to podobno przynosi pecha, to zakochani zupełnie się tym nie przejęli. - Nie noszę obrączki. Mój mąż zgubił swoją pierwszego roku po ślubie, w jeziorze Garda. Podobno to zły znak, ale dobrze, że tego kiedyś nie wiedziałam. Pomyślałam wtedy, że skoro on nie nosi, to czemu ja miałabym. I dobrze nam to zrobiło. Obrączka to próba uczynienia z małżeństwa instytucji - wyznała dziennikarka w rozmowie z portalem “Viva!”.

Gdzie teraz mieszkają Grażyna Torbicka i jej mąż?

Grażyna i Adam Torbiccy mieszkają obecnie w Otwocku, który jest oddalony od Warszawy o 25 kilometrów. Posiadłość nie jest dla nich obca, bo już wcześniej przyjeżdżali tam na wakacje. Kiedy zapadła decyzja o przeprowadzce, przerobili domek letniskowy tak, żeby nadawał się do zamieszkiwania przez cały rok. 

Domek w Otwocku ma być mały, przytulny, okryty ciemną dachówką. Dookoła mają znajdować się drzewa i bujna roślinność. Grażyna Torbicka bardzo ceni sobie prywatność, więc nie znajdziemy w sieci zdjęć posiadłości Torbickich.