Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Grażyna Torbicka o braku dzieci. „Trzeba odciąć się od tych szeptów za plecami”
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 07.08.2023 18:44

Grażyna Torbicka o braku dzieci. „Trzeba odciąć się od tych szeptów za plecami”

Grażyna Torbicka
KAPiF

Pary, które mimo długiego stażu w swojej relacji, a zwłaszcza kobiety, które nie zdecydowały się na odpowiedzialność, jaką jest bycie matką, wciąż jeszcze bywają piętnowane i wystawiane na krytykę. Powiększenie rodziny to nie jest obowiązek, a świadoma i osobista decyzja każdej z pań. Grażyna Torbicka w jednym z najnowszych wywiadów odniosła się do tej kwestii. 

Grażyna Torbicka nie ma dzieci

Grażyna Torbicka i jej mąż Adam Torbicki wzięli ślub w 1981 roku. Para jest ze sobą przez 42 lata i tworzy bardzo zgrany i udany związek. Torbiccy mogą być przykładem dla wielu innych par z naszego rodzimego show-biznesu. Ich związek jednak nie doczekał się potomstwa.

- Miłość albo jest, albo jej nie ma. Wiem, że można wspaniale żyć z tym samym człowiekiem przez wiele lat i jeśli się go naprawdę kocha, udaje się pokonywać wszystkie przeszkody stojące na wspólnej drodze. Trwałość mojego małżeństwa to mój największy życiowy sukces - mówiła swego czasu Grażyna Torbicka dla Interii.

Wiemy, jak rodzice zaginionej 11-latki dowiedzieli się o losie córeczki. Trudno uwierzyć

Grażyna Torbicka o sytuacji bezdzietnych kobiet

Grażyna Torbicka rzadko otwiera się w mediach na kwestie związane ze swoim życiem prywatnym, jednak w ostatniej rozmowie z magazynem „Zwierciadło” odpowiedziała na pytania dotyczące kwestii bezdzietności. 

- Dziś to już się trochę zmieniło, ale jeszcze kilka lat temu w pewnych środowiskach występowała stygmatyzacja kobiety z powodu tego, że nie ma dzieci, nie chce, czy tak się jej życie ułożyło, że ich nie ma. [...] Są różne przyczyny takiego stanu, ale jedno jest pewne, tylko od ciebie zależy, czy będziesz z tego powodu sfrustrowana i nieszczęśliwa. Trzeba odciąć się od tych szeptów za plecami. Najważniejsze jest wcale nie to, by się nie dać presji zewnętrznej, tylko tej wewnętrznej - wyznała Torbicka.

Grażyna Torbicka o plotkach na swój temat

Nie da się ukryć, że Grażyna Torbicka oraz fakt, że nie posiada dzieci to dla wielu ciągle temat do plotek i rozmów. Gwiazda odniosła się do tego i przyznała, że czasem czuje się, jakby miała dwie osobowości.

- Absurdalna dyskusja na ten temat trwa. Czytam to i reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy. A druga mówi: czy to jest temat do publicznej dyskusji? To moja sprawa - mówiła Torbicka w Życiu na gorąco.


Źródło: Zwierciadło, Życie na gorąco, Interia