Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Grażyna Torbicka miała prawdziwe kłopoty. Nagle przyszła dobra informacja
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 29.07.2023 22:51

Grażyna Torbicka miała prawdziwe kłopoty. Nagle przyszła dobra informacja

Grażyna Torbicka
KAPiF

Grażyna Torbicka od lat jest Dyrektorką Artystyczną Festiwalu Filmowego "Dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym. W zeszłym roku dziennikarka miała spore problemy z organizacją wydarzenia. Tak zaprezentowała się podczas tegorocznej edycji.

Grażyna Torbicka jest ikoną polskiej telewizji

Grażyna Torbicka to niekwestionowana ikona polskiej telewizji. Widzowie doskonale znają ją z autorskiego cyklu “Kocham kino”, który prowadziła przez wiele lat aż do 2016 roku. Jego zakończenie nie oznacza jednak, że dziennikarka zakończyła karierę w mediach. 

Gwiazda nadal często występuje w roli ekspertki od filmu. Prowadzi między innymi autorski cykl "Grażyna Torbicka zaprasza" w TVN Fabuła. Od 2019 roku można jej również słuchać w programie “Kocham Cię Kino” w Radiu Zet. Jednym z najważniejszych projektów w jej życiu jest organizowany w Kazimierzu Dolnym Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi.

Analiza wypadku Patryka Peretti. To wydarzyło się pod mostem Dębnickim

Grażyna Torbicka miała problemy z organizacją festiwalu w zeszłym roku

W ubiegłym roku organizacja ukochanego festiwalu Grażyny Torbickiej stanęła pod wielkim znakiem zapytania. Na szczęście ostatecznie udało się przygotować wydarzenie, choć do końca nie było wiadomo, czy będzie to możliwe ze względu na wysokie koszty usług.

- Budowa miasteczka festiwalowego i kina od podstaw to potężny wydatek. Pomocną dłoń wyciągnęło miasto Kazimierz Dolny, które bezpłatnie użyczy pomieszczeń w zespole szkół, Kazimierskim Ośrodku Kultury Promocji i Turystyki oraz na Zamku (seanse plenerowe na 300 miejsc). Poza tym miasto pokryje wydatki organizatora do 40 tys. zł. 80 tys. przekaże też Urząd Marszałkowski - informował wówczas “Dziennik Wschodni”.

Grażyna Torbicka na otwarciu 17. Festiwalu "Dwa Brzegi"

Na szczęście w tym roku wszystko poszło po myśli dziennikarki i udało jej się zorganizować siedemnastą edycję festiwalu “Dwa Brzegi” w Kazimierzu Dolnym. Wydarzenie rozpoczęło się 29 lipca i nie zabrakło na nim rzecz jasna Grażyny Torbickiej.

Gwiazda pojawiła się na otwarciu w minimalistycznej stylizacji. Zdecydowanie postawiła na wygodę, wybierając sportowe ubrania, w których niewątpliwe czuła się komfortowo i swobodnie. Torbicka zaprezentowała się w czarnych spodniach, białej marynarce i sportowych butach. Jak zwykle prezentowała się zjawiskowo.