Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Edward Miszczak zaskoczył słowami o Kindze Rusin. Ta szybko i wymownie odpowiada
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 07.08.2023 17:44

Edward Miszczak zaskoczył słowami o Kindze Rusin. Ta szybko i wymownie odpowiada

rusin
KAPiF

W jednym z ostatnich wywiadów obecny dyrektor programowy i wiceprezes Polsatu Edward Miszczak nie ukrywał tego, że tęskni za Kingą Rusin. Dodał również, że nie wyklucza, iż znalazłby dla niej miejsce w Polsacie. Gwiazda, do której doszły te słowa, nie pozostała bierna i odpowiedziała Miszczakowi. Jasna deklaracja. 

Kinga Rusin oddała się swoim pasjom

Kinga Rusin już trzy lat temu odeszła z TVN. Nie ukrywała, że powodem takich decyzji w jej życiu była chęć rozwoju i spełniania swoich marzeń. Gwiazda jest również niezależna finansowo dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej. 

Kinga Rusin od dawna podróżuje po całym świecie i rzadko bywa w ojczyźnie. Ostatnio była na Alasce i to właśnie tam dotarły do niej słowa, jakie wypowiedział pod jej adresem dyrektor programowy Polsatu Edward Miszczak.

Wiemy, jak rodzice zaginionej 11-latki dowiedzieli się o losie córeczki. Trudno uwierzyć

Edward Miszczak zdradził czy widziałby Kingę Rusin w Polsacie

Z okazji prezentacji jesiennej ramówki Polsatu Edward Miszczak udzielał wielu wywiadów. W jednym z nich został zapytany o potencjalny angaż Kingi Rusin do swojej obecnej stacji. Oto co odpowiedział: 

"Ja generalnie tęsknię za Kingą Rusin. Trudno tak powiedzieć, czy byłoby dla niej miejsce w Polsacie, gdyby była na to otwarta. Z drugiej strony nikt nie myślał, że Michał Figurski będzie u nas prowadził program. Jestem, jak widać, otwartą osobą. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość". 

Kinga Rusin komentuje słowa Edwarda Miszczaka

Kinga Rusin w jednym ze swoich ostatni postów w mediach społecznościowych podzieliła się ze swoimi obserwującymi najnowszymi podróżniczymi przygodami oraz odniosła się do wspomnianych słów Edwarda Miszczaka.

“Dzień bez adrenaliny to dzień stracony! Dlatego dziś był rafting na lodowcowej rzece Kennicott (w parku narodowym Wrangell-St. Elias). Zerknijcie na filmiki w galerii. PS. Przeczytałam, że tęskni za mną dyrektor Miszczak. To bardzo miłe. Pozdrawiam go serdecznie z Alaski! – napisała Kinga Rusin na Instagramie.”

Czy Kinga Rusin wróci do pracy w TV?

Wszystko wskazuje na to, że nie ma co liczyć na Kingę Rusin w najbliższym czasie na ekranach telewizyjnych. O jej rzekomych gorszych relacjach z Miszczakiem mówiło się, gdy ta nie pojawiła się na jego ślubie z Anną Cieślak. Była prowadząca "Dzień Dobry TVN" jednak szybko ucięła te plotki i wyjaśniła powody swojej nieobecności. Na ślubie nie była, gdyż przebywała wówczas w Afryce. 

Kinga Rusin od dawna oddaje się podróżom i cieszy każdą chwilą. Nic więc nie wskazuje na to, że wróci do pracy w jakiejkolwiek telewizji w najbliższym czasie.